Fat Trel vychází vstříc své střízlivosti, připravuje novou mix „konečně zdarma“

{h1}

Pokud byste se jen před deseti lety podívali na krajinu hip-hopu ve Washingtonu, zjistili byste, že úroda rapového talentu District byla méně než úrodná, prakticky bez národně známých umělců a několika domácností jména. Chcete-li se však dnes podívat na rapovou scénu v DC a uvidíte veterány prověřené bitvou, stejně jako spoustu slibných povýšených, ale jedno jméno a tvář, která se stala synonymem pro domov Bílého domu, je rapper Fat Trel, který se ukázal jako jeden z nejslavnějších a nejuznávanějších řečníků na ulici ve svém městě.

Budování jeho hlášek uvnitř i vně hranic D.C. pomocí mixů jako Noční můra v ulici E. , SDMG a Gleesh , Fat Trel by upoutal pozornost Ricka Rosse, který napustil Slutty Boy k nahrávací smlouvě s Maybach Music Group v roce 2013. I přes svůj rychlý vzestup po potravinovém řetězci rapu by 27letý rapper získal zástupce pro je jedním z více nepoddajných mladých umělců ve hře a obklopuje ho proud kontroverzí. Jen v loňském roce byl Trel zatčen na základě poplatků od DWI a distribuce narkotik až po pokusy o výměnu padělaných peněz v kasinu, což vedlo k více než roku strávenému za mřížemi, což je další překážkou v jeho bouřlivé kariéře.Minulý měsíc byl rýmmer propuštěn z vězení. S novým životem se snaží dostat minulost za sebe a soustředit se na budování své značky jako umělce svým připravovaným mixem, příhodně nazvaným Konečně zdarma . I když o projektu existuje několik podrobností, říká Fat Trel Konečně zdarma bude symbolem jeho růstu jako muže kromě toho, že naváže na místo, kde naposledy přestal.

'Atmosféra se právě vrací ke všemu, co mi chybělo,' říká Fat Trel XXL z Konečně zdarma . „Samozřejmě zpět k penězům. Návrat do ulic, láska z ulic. Vracíme se do striptýzového klubu, víš, striptéři mě milují, já miluji striptéry. Jen se vrátit ke všemu a stát se také novým člověkem. Chci mluvit o těch sračkách, které jsem se naučil, být zralý a jak jsem hodně zklamal lidi a zklamal své fanoušky. Toho všeho se dotýkám. “

XXL dostal Fat Trel do telefonu, aby diskutoval o životě po vězení, jeho nové hudbě, střízlivosti a jeho plánech na odčinění jeho minulých přestupků.XXL : Fanoušci vaší hudby rádi zjistili, že jste na svobodě, poté, co zveřejnili několik obrázků na Instagramu oznamujících vaše vydání. Zveřejnil jste je ve skutečný den, kdy jste byli propuštěni, a pokud ne, jaké datum jste oficiálně přistáli?

Fat Trel: Mluvíš o těch mých obrázcích v autě Benz? Ne, ty obrázky byly v sobotu [září. 23]. Vystoupil jsem toho pátku 22. září.

Jsou vyřešeny případy, které jste zamkli, a pokud ne, jaký je stav těchto případů?Všichni skončili.

Nemáte tedy podmínku ani podmínku?

hra pokorný mlýn diss track

Jo, jsem podmínečně propuštěn.

Byl jsi zavřený více než rok. Jak jste strávili čas?

No, víš, koupil jsem spoustu knih, četl jsem spoustu knih. Hodně jsme hazardovali. Sázeli jsme na sportovní hry, basketbal a fotbal. Hráli jsme tonku [karetní hru] o peníze, piky o peníze; hráli jsme hodně karet. A samozřejmě jsme hodně hráli basketbal a hodně jsme cvičili. Cvičil jsem, jen jsem hrál basketbal a jen hazardoval a v noci jsem četl knihy, dokud jsem nezaspal. Tak jsem trávil čas.

Jaké byly některé z knih, které jste četli?

Některé z nich byly knihy Johna Grishama. Napsal knihy do kina Čas zabíjet , Pelican Brief s Denzelem Washingtonem. Přečetl jsem spoustu jeho knih. Četl jsem spoustu autobiografických knih - Autobiografie Scarface , Autobiografie Mika Tyso n, Autobiografie Malcolma X . A samozřejmě městské knihy, pouliční knihy. Spousta umělců z D.C., dostali knihy a, víte, takhle.

nejlepší hip hop jeden hází divy

Je psaní knih a jiných materiálů mimo rap něčím, co by vás zajímalo v budoucnu?

Oh, absolutně. Rozhodně chci napsat knihu o svém příběhu, životě, rodině, všem. Jo, rozhodně se vidím, jak to dělám.

Rok je dlouhá doba na zpracování věcí o životě. Měli jste během tohoto stintu nějaké duchovní probuzení nebo jste mohli růst a dozvědět se více o sobě?

Jo, určitě jsme tam měli bohoslužby, víš? Přišli jsme a přišli promluvit externí kazatelé, takže jsem se s Bohem určitě přiblížil, ale vždycky jsem byl velkým pevným věřícím v Boha, obrovského křesťana. Takže jsem vždy četl Bibli a podobné věci, jo.

Existovaly nějaké jiné způsoby, jak jste vyrostli jako člověk mimo náboženské aspekty, pokud jste dospěli?

Jo, jen více rozumět lidem. Pochopení mysli zločinců a lidí, kteří chytili špatné přestávky. Vyrostl jsem jako člověk, hodně jsem dospěl. Dívám se nyní na lidský druh jinak, víte, co říkám?

Během uvěznění jste byl také aktivní, pokud jde o psaní rapů. Bylo to vypočítané rozhodnutí, aby vaše pero bylo ostré, nebo jen váš produkt, který se pokoušel trávit čas?

Trochu z obou. Nechtěl jsem přijít o krok, co se týče mé lyriky a témat, kterých se ve své hudbě dotýkám, a tak jsem toho napsal hodně, abych zůstal na místě s mojí lyrikou a hrou na pero. A samozřejmě, hodně jsem toho napsal, abych si proměnil čas. Víte, hodně dní jsme byli zamčeni, nigga pobodán nebo někdo vyřadil C.O. nebo něco. Byli jsme pod zámkem a já bych psal, nebo bych se mohl dívat na film, a to mě k psaní inspirovalo.

Mohl bych s dcerou telefonovat a to mě inspirovalo k psaní. Mohl bych dokončit rozhovor s mým manažerem a inspirovalo mě to k psaní, odejděte z telefonu s Rozayem [Rickem Rossem] a inspirovalo mě to k psaní, víte, co říkám? Navíc je to moje jediná práce, jediná věc, kterou jsem kdy dělal, byl rap, takže mi bylo přirozené psát. Z komisaře jsem přinesl spoustu knih a per.

Byli tam někteří umělci, kteří vás oslovili nebo vás navštívili během vašeho uvěznění?

Ne, žádní umělci mě nepřišli navštívit. Žádní umělci mě nepřišli navštívit, ale opravdu, pokud neuděláte tři roky nebo lépe, nechtěl bych, aby mě navštívili žádní umělci, ale hodně se natáhlo. Dave East natáhl ruku, Troy Ave natáhl ruku. Rozay, samozřejmě, Wale, samozřejmě. Plachý Glizzy natáhl ruku, abych jmenoval alespoň některé. Raheem DeVaughn natáhl ruku, natáhlo se mnoho lidí.

Jak se přizpůsobuje tomu, že jste znovu členem společnosti, přecházíte zpět do své kariéry a každodenně pracujete jako umělec?

To bylo snadné, člověče. Neřekl bych, že je to těžké, opravdu mi neunikne ani krok, víš? Jediné, s čím jsem měl problém, bylo to, které boty jsou nové a které staré, kromě toho jsem se docela rychle přizpůsobil.

Naposledy jsme slyšeli, že jsi byl dole s Maybach Music. Jaký je váš současný vztah a situace se značkou?

Absolutně jsme stále dole s Maybach Music Group. S MMG jsme stále dole.

Právě jste upustili od písně „First Day Out (Fuck 12)“. Jaká byla inspirace? Bylo to napsáno ve vězení?

Ne, tenhle [„First Day Out (Fuck 12)“] jsem vlastně dělal čerstvě. Jakmile jsem vystoupil, šli jsme rovnou do studia a Yung Lan mi poslal dávku beatů a já jsem hrál jeden z beatů a nahrál jsem tu píseň. To jsem nenapsal, když jsem byl ve vězení, takže ten byl právě čerstvý. Důvod, proč jsem toto téma udělal, jsem neudělal bez konkrétního důvodu, rytmus mě o tom jen přiměl mluvit. Víte, poslouchám rytmus a nechávám rytmus, aby mi dal texty a téma, takže to, co mi dalo, a to, co jsem nahrál.

celebrity pěst boje zachycen na pásku

Váš poslední projekt, SDMG 2 , vyšlo v roce 2016. Máte v plánu brzy vydat další dílo?

Jo samozřejmě. Bude zavolána moje další kazeta Konečně zdarma a pak jsem vlastně zamířil dolů do Atlanty a promluvil si o albu. Mix je Nakonec zdarma; to by mělo přijít v příštích několika týdnech.

Existují na této kazetě nějaká hostující vystoupení, na která se fanoušci mohou těšit?

Jo, ale teď si to chci nechat pro překvapení. Ulice se prostě budou muset naladit. Všichni se musí naladit, ale něco pro všechny přijde.

Co můžeme očekávat od pásky, pokud jde o produkci?

Právě teď, muž, já a Yung Lan jsme si navzájem nahrávali, chlape. Mám rád jeho atmosféru, on rád mou atmosféru, děláme spolu skvělou hudbu, takže já a Yung Lan. Nard & B by se tam mohl trochu objevit a pár producentů z rodného města z DC tam bude, ale většinou je to právě Yung Lan.

Kdy od vás mohou fanoušci očekávat významné sólové album vydavatelství?

Člověče, jakmile budu mít toto setkání s Rozayem, můžu pro vás mít víc. Právě teď nemáme konkrétní datum nebo nic takového.

Začali jste nahrávat skladby pro album a pokud ano, jak daleko jste v tomto procesu?

Pro album, jo, jsem začal několik záznamů pro album. Řekl bych, že jsem do alba asi 35 procent, ale právě teď se zaměřuji na tuto kazetu Konečně zdarma. Jen chci dostat spoustu sraček z hrudi, než přejdu k části alba svého života.

Jak byste řekli, že vás minulý rok motivoval?

Mnoho mě to motivovalo, člověče. Víte, motivovalo mě to jít tvrději, motivovalo to natáhnout se a šukat s mnoha různými umělci, víte, co říkám? Nebyl jsem vždy ten typ chlapa, který by byl ochotný přitáhnout jakýkoli typ umělce, víte, co říkám, to prostě nebyl můj lup. Ale teď chci jen oslovit, chci jen dělat jiný druh hudby, chci pracovat s mnoha různými umělci. Chci se jen povznést, chlape, chci jít na tu další úroveň.

Co byste řekli, je pro vás další úroveň vaší kariéry se vším, čím jste prošli a zažili minulý rok, když jste svobodný muž?

Já přebírám mapy, chlape. Chci převzít grafy. Chci dělat ty festivaly, které vidíte A $ AP Rockyho a Chance The Rappera a Machine Gun Kellyho. Chci dělat ty velké show, víš, co říkám, chci být prostě skvělý. Chci být velký, víš, co říkám?

Je ještě něco, co byste rád řekl fanouškům nebo jste se dostali z hrudi?

nové písně 2016 hip hop rap

Chci jen říct fanouškům, chci to říct celé rapové komunitě, člověče, je mi líto každého, koho jsem zklamal, víš? Chci svému štítku říct, že je mi také líto, že jsem je zklamal. Jsem zpět, je mi líp, jsem střízlivý, nedotkl jsem se drogy, protože jsem byl doma. Mám jasnou hlavu a jsem nový člověk. Jsem nový umělec, člověče, ale stále jsem hlasem ulic, jsem stále hlasem nikdo. Stále jsem hlasem podvodníků a drogových dealerů a lupičů a zabijáků, ale je to jen na úplně jiné úrovni. To je vše.

Zmínil jsi, že jsi střízlivý. Proč je pro vás důležité držet se dál od drog a alkoholu?

Co se mě týká, jsem střízlivý, myslím, že je to důležité jen kvůli podmínečnému propuštění. Ale nejen podmínečné propuštění, ale také moje rozhodování, víš? Když máte jasnou mysl, děláte lépe osobní rozhodnutí. A u jiných lidí to může být jiné. Někteří lidé mají pocit, že při kouření nahrávají lepší hudbu. Někteří lidé mají pocit, že nahrávají lepší hudbu, když jsou mimo Perc nebo Xan. U každého je to jiné.

Mám pocit, že je to pro mě důležité, protože se snažím vyvarovat potíží, a bohužel, užívání drog nebo pod vlivem drog se v očích zákona považuje za potíž. Proto je to pro mě důležité. Nechápejte mě špatně, nejsem ne proti tomu, abych dostal niggu do zadku; Miluji pití štíhlé a praskající pilulky a hovno. Miluji to, to je to, co dělám. To je můj typ vysoké, proti muthafuckinovému šňupání koksu a kouření cracku a střelbě heroinu. Jo, chtěl bych vypít trochu štíhlé, popít nějaké Perky a chill, víš, kouřit trochu trávy. Proto je pro mě důležité, protože víš, protože když se nigga snaží zůstat bez problémů, cítíš mě?

Proč si myslíte, že mnoho umělců v současné rapové scéně oslavuje užívání drog, lean a Xanax, abychom jmenovali alespoň některé, více než kdy předtím?

Myslím, že umělci mluví o tom, že ve svých písních dělají všechny tyto drogy, protože právě teď je to životní styl. To je to, co je populární, to se děje v ulicích. Vždy jsem měl pocit, že hudba odráží skutečný život, ať se děje v ulicích cokoli. Takže mluví o štíhlosti a drogách, protože to je to, co teď dělají všichni. Kouření plevelů je běžné. Kouřit trávu je jako kouřit cigaretu.

Pokud se opravdu chcete dostat vysoko, vyskočíte na nějaké tyčinky nebo nějaké Perky a vypijete trochu štíhlosti. To je to, co je populární, to dělají všichni. To jsou drogy, které všichni pronásledují. Takže mám pocit, že právě proto o tom všichni teď rapují víc než kdykoli předtím.

Nyní, když jste na svobodě, jaké jsou životní lekce, které jste se naučili nebo které jste si vzali ze zatčení?

Životní lekce, které jsem se naučil a vzal si z obou svých zatčení, je trvat pomalu, chlape. Dělejte lepší rozhodnutí, víte, co říkám? Mám pocit, že se musíš chránit, ať už se děje cokoli, a byl bys blázen, kdybys se nechtěl chránit v těchto ulicích, chlape. Ale víš, musíš dělat lepší rozhodnutí. Mýlil jsem se v tom, co jsem udělal.

Měl jsem si nechat zaregistrovat střelné zbraně. Nebyla to žádná výmluva, proč jsem si je nemohl nechat zaregistrovat, takže jsem se za to mýlil. Ale všechno je lekce učení, jen jsem se naučil pohybovat se chytřeji. Nyní budu muset házet s vysokou ostrahou, kteří mají licenci k nošení zbraní, místo aby si je nosili na sobě. Tak to je, člověče.

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2017 dosáhla 20 let