Fat Joe Calls DJ Khaled Quincy Jones z hip-hopu

Fat Joe má internet ošlehaný po srovnání DJ Khaleda s ikonickým hudebním producentem Quincym Jonesem.

Odvážné tvrzení přišlo, když se Joey Crack objevil na N.O.R.E. a DJ EFN Pijte Champs podcast, během epizody, která byla vysílána v pátek (14. května). Během posezení s alkoholem skupina diskutovala DJ Khaled nejnovější album, Khaled Khaled , který šel číslo 1 počátkem tohoto měsíce a hodně hovořilo o singlu „Sorry Not Sorry“, který obsahuje Jay-Z a Nas.'Lidé berou Khaledovi velikost,' řekl Joe. „A oni říkají:„ No, prostě dostane spoustu velkých rapperů a dá jim stejnou píseň. “ Existuje milion DJů a producentů, kteří to zkoušejí. A ty nejsou hitové rekordy. A už je to dlouho, co jsme Nas a Jay-Z slyšeli o tom, co pro mě zní jako smeč. To je trefný hit. Mohou to hrát v rádiu. Streamuje neuvěřitelně. Takže Khaled je právě teď Quincy Jones z hip-hopu. “V sobotu (14. května) se Fat Joe stal trendovým tématem na Twitteru, kde lidé vyvolali rozruch, většinou v rozporu s prohlášením veterána z Bronxu.

„Všechno, co k tomu řeknu, je, že Fat Joe má nárok na svůj názor, ale všichni víme, že DJ Khaled nikdy nemohl držet svíčku Quincy Jonesovi jako producentovi,“ zveřejnila jedna osoba na Twitteru. 'Podle mého názoru je Khaled v současnosti jedním z nejvíce nadšených umělců a producentů v hudebním průmyslu.'„DJ Khaled není Quincy Jones z Hip Hopu, jak řekl Fat Joe,“ dodal někdo jiný. „DJ Khaled je ale podvodník. Hustler posledních dvou desetiletí? '

Fat Joe dostal protivný argument a komentoval Instagram. 'Všichni tito řidiči zadních sedadel v pondělí ráno vždy měli názor, ale sami to neumí,' zveřejnil Joe. 'Do prdele, blázen pro mě termín Quincy jones této doby byl použit v odkazu na práci, kterou khaled přinesl roky a roky hitu, očividně je tu jen jeden Quincy, ale poser to dnes večer EXPLOSIVE lol'

FatJoe přes InstagramQuincy Jones je obecně považován za jednoho z největších producentů hudebních nahrávek všech dob bez ohledu na žánr. Během kariéry, která trvá více než 70 let, získal 28 cen Grammy - přichází jako druhý nejvyšší vítěz většiny cen Grammy všech dob - a byl nominován neuvěřitelných 80krát. Pomohl také formovat kariéru některých z největších umělců vůbec, včetně Michaela Jacksona, Raye Charlese, Franka Sinatry a mnoha dalších.

Podívejte se na další odpovědi Twitteru od lidí reagujících na Fat Joe a porovnejte DJ Khaled s velkým Quincy Jonesem níže.

Podívejte se na alba hip-hopů, které se v roce 2021 stanou 10