Fanoušci Think Future ochutnali slib Ciary v nové písni

Budoucí fanoušci věří, že rapper z Atlanty vysílá Ciaru v jeho nové písni Zachraň mě EP.

Krátce poté, co Future Hendrix v pátek ráno (7. června) vysadil svůj zcela nový projekt, začal Future Hive bzučet o tom, jak jim jeho nová píseň „Shotgun“ připomíná píseň Ciara z roku 2006 „Promise“. Instrumentální skladba obsahuje podobné melodie jako populární cut off Ciara: Evoluce , nicméně, zpěvák není uveden v psaní písně.„Mám křišťálovou kaluž, mám MAC-11 / Mám kuchaře, který má bič humří špagety, „Budoucnost na píseň plivne. „Neměl jsem říkat:„ Pop to, pop to, “ holka, všichni žárlí / já nejsem Talkin ', holka, já jsem Makin' slib.'„Brokovnice“ je jednou z posledních nahrávek, které producent Seth Firkins před svým předčasným přihrávkou střihl s Future. Zesnulý inženýr nečekaně zemřel ve spánku již v roce 2017. Píseň obsahuje také produkci od Noela „Detail“ Fishera.

Netrvalo dlouho, než si fanoušci uvědomili, že Futurova „brokovnice“ se podobá Ciařině „Promise“. Budoucí úl se okamžitě dostal na sociální média, aby provedli srovnání sami. Nakonec nechali rozhodnout své následovníky.„Budoucnost je pro tento vzorek Ciara Promise PETTY, ale to mě dělá rád #Shotgun,“ řekl jeden uživatel Twitteru.

Ciara ani sám Future nepotvrdili, zda generální ředitel Freebandz legálně vzorkoval svou bývalou píseň. Zdá se však, že internet si již vybral.

Níže si poslechněte obě písně a reakci Future Hive na „Shotgun“.Podívejte se na 10 nákupů rapperů, které rozbily banku