Fanoušci Think Drake disisses Pusha-T na nové písni Omerta

Ano Kačer chceš oživit svůj rapový spor s Pusha-T? Nikdo vlastně nemůže říct, ale poté, co Drizzy v pátek (14. června) vydal své dvě nové skladby, Omertá a Money in the Grave a někteří fanoušci říkají, že první obsahuje úder na King Push.

Na 'Omertá,' Drake možná hodil podprahovou ránu na King Push s linkou, V loňském roce se niggas opravdu cítil, jako by na mě jeli / V loňském roce se niggas zahřál, protože mi to řekli / Chystám se zavolat blaf kdokoli, kdo mě složí.notoricky známý b.i.g. - šťavnaté texty

Drake, který dokončil svou Assassination Vacation Tour na začátku tohoto roku se zdá, že se jedná o Pushov příběh Adidona, což je skladba, na které Push oznamuje existenci Drakea syna Adonise, o kterém Drake až do tohoto bodu veřejně nemluvil. Minulý rok to upustil.Nyní lidé váží na Drakeově textu na Twitteru. Někteří fanoušci se ptají, zda je torontská rapová hvězda s jeho reakcí příliš pozdě, zatímco jiní chválí Drizzyho, že přišel na krk Pusha-T.

'Drake, který o rok později stále fotografuje, mě ještě více přesvědčil, že všechno, co Pusha T řekla, byla pravda.' Nerad to vidíš, “tweetoval jeden uživatel. V loňském roce dostali niggas vysoké náklady, protože mi to řekli Drake s úderem na Pusha lol, “tweetoval další.Podívejte se na fanoušky reakce na níže uvedenou skladbu Drakea 'Omertá'. Pod těmito reakcemi si můžete obecně prohlédnout tweety o dvou nových skladbách Drizzyho.

Podívejte se na 20 nejdůležitějších hip-hopových soupeření