Fanoušci reagují na film Luniz I Got 5 on It Being Used in Jordan Peele „Us“

Herec, komik, spisovatel a režisér Jordan Peele proměnil Lunizovu nejpamátnější píseň o plevelu na mrazivé téma v upoutávce na Nás , což je horor, který vyjde nadcházející únor.

Na Štědrý den (25. prosince), Vystoupit režisér Jordan Peele upustil od upoutávky na svůj další thriller Nás , který je skóroval nejděsivějším remixem Lunizovy klasiky „I Got 5 On It“. Ve filmu si zahrají Lupita Nyong & o a Winston Duke jako Adelaide Wilson a Gabe Wilson, dva členové milující rodiny se dvěma dětmi, kteří jsou přepadeni svými ďábelskými doppelgängery. Ti dva dříve hráli vedle sebe v Marvel Studios. Černý panter jako Nakia a M 'Baku.Přeměna nadčasové hymny kuřáků na plevele na mrazivé hororové téma není malý úkol a fanoušci dosud prozradili, jak na flip působí.

pivní bonga a bentley se uvolňují

„Vytvoření skladby„ I Got 5 on It “do jedné z nejtíživějších skladeb, jaké jsem kdy slyšel, je talent,“ napsal jeden uživatel Twitteru. „Zápas Jordan Peele, aby celá generace dětí měla strach z toho, že jsem na tom měl 5,“ tweetoval další.

I když by nikdo neviděl, že by tento flip přišel, bylo to přirozené rozhodnutí pro Peele, který se pro svou roli při psaní a hraní v komediálním seriálu skici dostal do říše národní slávy. Key & Peele .jak starý je ji princ ny

'Ta píseň přišla docela jednoduchá,' řekl Peele Zábava týdně . „Točím film v severní Kalifornii, to je hip-hopová klasika v zátokové oblasti a chtěl jsem prozkoumat tuto velmi relatabilní cestu rodičovství [a] možná některé písničky, které jste poslouchali v ten den, nejsou vhodné pro vaše děti. “

Skrz trailer k hororovému filmu vydali Yukmouth a Numskull z roku 1995 své debutové album Provoz Stackola ozvěny od zdánlivě uvolňující úvodní scény rodinného výletu na pláž až po děsivé vyvrcholení, když se rodina střetne se svými zlými dvojčaty.

'Miluji písně, které mají skvělý cit, ale zároveň mají v sobě strašidelný prvek, a mám pocit, že rytmus v této písni má tuto vrozenou kryptickou energii, která téměř připomíná soundtrack Nightmare on Elm Street,' pokračoval Peele. „Takže to byly myšlenky, které pro mě ta píseň zasáhla terč, a také je to jen drogová stopa.Přestože byli fanoušci nejméně otřeseni, bavili se v oblasti Bay nostalgie poté, co ve filmu slyšeli duo v Oaklandu v Kalifornii. Podívejte se na trailer Nás a podívejte se na reakce fanoušků níže.

drake texty, co je čas být naživu

Podívejte se na tweety o tom, jak se Luniz používá „Mám na to 5“ Nás Filmová upoutávka