Fanoušci nenávidí voskovou figurínu Nicki Minaj z Madame Tussauds, řekněme, že to nevypadá jako rapper

Madame Tussauds je známá tím, že vytváří voskové figurky vašich oblíbených osobností a hudebních umělců. Bohužel, když berlínská iterace muzea odhalila novou hodnotu pro Nicki Minaj , fanoušci nebyli příliš šťastní.

V úterý (7. ledna) představilo muzeum v Berlíně svou novou postavu Nicki Minaj oblečenou do oblečení, které nosila ve svém videu z roku 2014 pro Anakonda . Když se fotka vynořila na sociálních médiích, Barbz (fanoušci Nicki Minaj) se rozzlobili, protože cítili, že se vosková figurína podobá novomanželům.„Kdokoli udělal voskovou figurínu Nicki Minaj, musí být propuštěn,“ napsal jeden uživatel Twitteru. Další osoba tweetla: „Všichni uvidíte tu voskovou figurku Nicki Minaj ????? & # x1F62D; kdokoli to udělal, potřebuje kop a další. “Přes tuto voskovou figurínu Nicki Minaj, která dostávala negativní zpětnou vazbu, dostal rapper identickou postavu, která byla odhalena v Madame Tussauds. Umístění v Las Vegas v září 2015. V té době se mnoho fanoušků domnívalo, že to bylo nechutné a neuctivé, protože Nicki se skláněla na všech čtyřech. To přimělo spoustu návštěvníků, aby začali fotografovat s voskovou figurínou v různých sexuálních pozicích. Nakonec muzeum přidalo zabezpečení, aby lidé nemohli umělecká díla porušit.

Nicki, která od té doby není na silnici dokončení turné po Evropě loni v březnu , dosud nereagoval na reakci v reakci na číslo. V roce 2015 tuto postavu ocenila.Můžete si přečíst více fanoušků reakce na Madame Tussauds Vosková figurína Nicki Minaj níže.

Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových alb od roku 2000