Fan dostane tetování na obličej Lil Xan

Lil Xan má několik opravdu oddaných fanoušků. Jeden oddaný zašel tak daleko, že dostal stejná tetování jako 22letý rapper.

Fanoušek, který jde na instagramu @ high.xanxiety, naskočil na svůj účet IG 14. dubna a zveřejnil několik obrázků, jak houpá své nové tetování. Spolu se svým předchozím tetováním „ZZZ Lover“ a kresbami teček přes špičku nosu nedávno získal kapající tetování slz. Nové tetování ... gang Xanarchie navždy !! Miluji tě @xanxiety, napsal do titulku spolu se zlomeným srdcem emojis. (Pro ty, kteří nevědí, @xanxiety je rukojeť IG Lil Xan.)Lil Xan, který, jak se zdá, zná extrémní fanboy-ism high.xanxiety, viděl své nové tetování a byl ohromen uměleckými díly. Kalifornský rodák zveřejnil fotografii fanouška v neděli (21. dubna) a do titulku napsal: „Moji fanoušci jsou tak drogy! @ high.xanxiety s / o vám, že jste součástí této kultovní fanouškovské základny, miluji všechny své fanoušky na kusy.Cítíš tu lásku?

Fanoušci, kteří si dávají tetování svých oblíbených umělců vtisknout do těla, nejsou nic nového. Lidé dostali obrázky Jay-Z, Ice Cube, Drake, Eminem a Snoop Dogga buď na nohou, nebo na rukou. Jeden fanoušek zašel tak daleko, že si nechal na trupu vytetovat Kevina Gatesa a jeho manželku. To je věnování!Podívejte se níže na tetování Lil Xana tohoto fanouška a reakci rappera.

Podívejte se na 33 rapperů s tetováním na divokém krku