Slavný Dex je podezřelý z případu domácího násilí, tým SWAT zavolal do svého domu: Zpráva

Slavný Dex mohl mít po sporu se svou bývalou přítelkyní právní problémy.

Podle zprávy od TMZ v pondělí večer (30. listopadu) přijala policie dnes ráno hovor ohledně možné hádky mezi chicagským chovatelem a jeho bývalou přítelkyní. Osoba, která poskytla hrot, dodala, že Dex měl doma údajně alespoň jednu zbraň. Tým SWAT byl údajně vyslán do domu Famous Dex poté, co policie obdržela hovor o možném narušení domácího násilí a že rapper vlastnil alespoň jednu střelnou zbraň.Když policisté údajně dorazili na místo, měla žena na těle řezné rány. Vzhledem k tomu, že policisté nevěděli, zda je Dex stále v areálu, zavolali tým SWAT, ale rapper zřejmě uprchl, než se tam dostali.I když počáteční zpráva nezahrnuje umístění domu, ve kterém k incidentu došlo, lze předpokládat, že jde o Los Angeles, protože rapper nedávno poslal zprávu do svých Instagram Stories, kde hledal pomocného manažera a žádal o odkaz v LA '

Od této chvíle 'Japonsko' rapper je považován pouze za podezřelého v případě domácího násilí v těžkém zločinu.TMZ také přidalo nedávné video do své zprávy o údajném incidentu domácího násilí Dexe, které mu ukázalo poloautomatickou zbraň TEC-9, která zřejmě obsahovala zásobník munice.

Můžete sledovat klip níže.

Slavné Dexovy nedávné právní problémy nastaly jen několik dní poté, co NLE Choppa poslal dobře míněný tweet vyzývající k Dexově nahrávací společnosti 300 Entertainment, aby nabídla pomoc rhymerovi uprostřed jeho údajného těžkého užívání drog. Zatímco se Dex zpočátku zdráhal, že by ho Choppa zasáhl, později změnil melodii poté, co si uvědomil, že rapper Memphisu měl dobré úmysly. Dex později vyjádřil vděčnost za rok 2020 XXL Gesto prváka.Dex měl v minulosti problémy s údajným užíváním drog. Před dvěma lety omdlel během relace Instagram Live a nechal svůj tým znepokojený svou drogovou závislostí. Příští rok v roce 2019 Dex tvrdil, že ukončil užívání hubených a Xanax pilulek. O několik měsíců později utrpěl epileptický záchvat během show v Los Angeles.

XXL se obrátil na LAPD, oddělení šerifa v Los Angeles a zástupce slavného Dexa o komentář.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem