Slavný Dex začíná svou hru v novém japonském videu

Famous Dex je zpět s novým hudebním videem ke svému nejnovějšímu singlu „Japan“ z jeho debutového alba Dex se setká s Dexterem.

Po vydání písní „Pick It Up“ s A $ AP Rocky a „In the Bank“ s YoungBoy Never Broke Again nabízí Dex barevné video ke své nejnovější skladbě J Gramm.Bublinková píseň obsahuje stejně zábavné video, které se má spustit. Dex se objeví s několika krásnými asijskými ženami v několika scénách vizuálu, což dává důvěryhodnost názvu písně. „Holčičko, co děláš, kde je tvůj muž? (kde jsi) / Právě jsem vyskočil Xana, padesát tisíc v Japonsku (50 000 v Japonsku). ' rapuje na refrénu. „Nedělám to“ žádné hraní, tato červená spodní část, žádné Vans / A ona to řekne všichni její přátelé, mohl bych je položit na Grama, ano (jo, Dexter).Na jiném místě vstupuje do videohry v japonském stylu, kde bzučí anime a kreslená grafika.

Dex poprvé oznámil své debutové album přesně před rokem a uvedl, že projekt upadne v červnu 2017. Je zřejmé, že toto datum přišlo a odešlo, aniž by album upadlo. Od té doby vdechl LP nový život a propagoval vydání pomocí výše zmíněných collabs. Nyní, s novou dynamikou, má umělec Rich Forever nové datum vydání. Dex se setká s Dexterem je k dispozici všude 6. dubna. Bude to jeho první projekt od mixu 2016 Robot Dexter .Podívejte se níže na video „Famous Dex“ „Japonsko“.

Podívejte se na hip-hopové hudební festivaly 2018, které musíte vidět