Slavný Dex se zachytil na kameru a bil svou přítelkyni

Aktualizace:Zpěvačka Tish Hymna odstranila původní video Famous Dex, jak bije svou přítelkyni ze svého účtu Instagram, spolu se snímkem obrazovky s textovými zprávami, které jí poslal. Nové video o incidentu naleznete výše.

Původní příběh:V den, kdy by chicagský rapper Famous Dex měl oslavovat vydání svého nového mixu, Robot Dexter , jeho úspěch je zastíněn videem, které ukazuje, jak bije svou přítelkyni.

Dex, který v březnu podepsal smlouvu s Rich The Kid's Rich Forever, je na videozáznamech, které vydala zpěvačka Tish Hyman, opakovaně zasažen. Zdá se, že rapper pronásleduje oběť do rohu, který vypadá jako chodba budovy. Hyman tvrdí, že k incidentu došlo v jejím domě.

Bad Boy Reunion Tour Los Angeles

„Nechte toho muže #famousdex @famousdex zůstat u mě,“ napsala spolu s videem v příspěvku na Instagramu. 'Nejen, že jsem TRASHOVAL A BRZDIL na mé místo.' Takhle ubohou dívku zbil. Je to nová generace skvělých umělců, po které mladí lidé vzhlížejí? A TOTO je typ člověka, kterého se skvělá společnost jako @ puma #puma rozhodla reprezentovat svou značku. Takže zklamání. Doufám, že se to rozšíří po internetu a ukáže těmto mladým lidem, o čem Young Dexter je. Děkuji, že jsi mi ublížil, mladý muži. Ale opravdu si ublížíš. “Dex podle všeho řešil situaci na Twitteru v tweetech od AkademiksTV, které již byly odstraněny. „Bůh ví, že se omlouvám za útěk, neublížila mi 'Já, moje dívka bojovala, ok, všechny sračky se stávají, nejsem dokonalý, ale Bůh ví, že problém je pryč.' Vypadá to, že zprávy o podvádění jeho přítelkyně Dexa rozzuřily.

bohatý homie quan bohatý jako v duchu

Hyman, písničkářka, která spolupracovala jako Ty Dolla $ ign a Fabolous na filmu „Dreams“, jde do detailů o tom, jak se Dex vloupal do jejího domova. `` Tenhle nigga mi celou dobu posílal SMS zprávy, zatímco se vloupal do mých sraček. Jaká sračka prosím každého ZPĚT NA můj poslední příspěvek. Dejte světu vědět, co je zloděj. Ležící. Žena bije osobu @famousdex je. Pokud mě sledujete a moji hudbu. VÍTE, že bych si nezasloužil nic, co bych udělal. POMÁHÁM svým vlastním. A TOTO mám. Nemohu lhát, cítím se právě teď porušený, ale doufám, že mu to zabrání udělat to někomu jinému. “

Na Twitteru je Hyman obviňována z toho, že je zlatonkou, na což odpovídá: „Zlatonko? To je přesně to, co se vám negrům děje. Hlášení nespravedlnosti není práskání. Je to spravedlnost. ““

Podívejte se na tweety a textové zprávy níže.

Podívejte se na 21 sexuálních skandálů v hip-hopu