Fabolous a Trey Songz zahajují rok 2017 pomocí mixu „Trappy New Years“

Co tu máme? Fabolous a Trey Songz zjevně vaří ve studiu dost dlouho na to, aby vydali mixtape právě včas na nový rok, vhodně nazvaný, Chytré nové roky .

špičkové taneční písně 2016 hip hop

Loso a Songz se spojili do šesti skladeb, které zahrnovaly populární beaty roku 2016, včetně Migose „Bad & Boujee,' Young Thug a Travi $ Scott, „Pick Up the Phone,', YFN Lucci, „Key to the Streets' a Dae Dae, „Spend It.'Ačkoli toto vydání může být překvapením, pravděpodobně jsme jej měli vidět nakonec. Ti dva v minulosti dali dohromady drogy, včetně Treyova singlu Say Aah z roku 2009 a remixu „Diced Pineapples“ od Faba Duše Tape 2.Na stejné trati se objevili i při jiných příležitostech, včetně remixu Rihanna Sex With Me a Nicki Minaj collab, Doin ‘It Well.

Fab vyjde pro rok 2017 tvrdě, protože se zdá, že brooklynský rapper bude upouštět dvě pásky s odstupem několika týdnů. Plánuje také uvedení pásky 13. ledna, která bude sloužit jako prequel k vysoce očekávaným Freddy vs. Jasone collab s Jadakissem.obálka alba dobré dítě maad city

Freddy vs. Jasone je na cestě, řekl Fab v nedávném rozhovoru s rozhlasovou stanicí Bay Area Power 106 KMEL. Snažili jsme se to uhasit příští měsíc v lednu, ale něco do toho pustíme. Nechci to celé dát ... ale příští měsíc něco vyhodíme. Nízký klíč, pátek 13. je příští měsíc, to je vše, co říkám. 13. ledna je pátek.

Trey Songz pracuje na svém novém albu, Tremaine.

Streamujte Fab a Tre Chytré nové roky níže.láska a hip hop la sezóna 3 epizoda 5

1. „Všichni tam“
2. „Bad & Boujee“
3. „Použít toto“
4. feat. „Zvedni telefon“. MIKExANGEL
5. 'Strávit to hovno'
6. „Keys To The Street“

Zde je 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2016