Každé hodnocené album Tupac Shakur

V průběhu profesionální rapové kariéry, která se táhla pouhých pět let před jeho tragickou smrtí v roce 1996, Tupac Shakur vyložil širokou škálu materiálu, který ho nepřipojil k žádnému archetypu rapu kromě toho, který vytvářel.

turné po malone a justin bieber

Na svých prvních dvou albech 2Pacalypse hned a Striktně 4 My N.I.G.G.A.Z ..., je externější se zaměřením na nepříjemnou situaci černé komunity. Pro své třetí album Já proti světu , Tupac je více vnitřní a osobní, zatímco na lesklé All Eyez on Me rapper na západním pobřeží byl pomstychtivý a oslavný. Na Don Killuminati: The Seven Day Theory , což byl poslední projekt, který Pac dokončil před svým tragická smrt při střelbě z jízdy 13. září 1996 , a byl propuštěn dva měsíce poté, co zemřel, zdánlivě bojoval s duchy, když útočil na beaty s větší zuřivostí, než jakou kdy předtím ukázal.Mnohokrát posunul své pohledy od písně ke skladbě na stejném albu. V pořadu „Keep Ya Head Up“ se zasazuje o černé ženy, ale v případě „I Around Around“ se této něhy vzdává a je v režimu pro všechny hráče. Mohl být stejně reflexivní, jako by mohl být drzý. Pro každé „Já nejsem Mad Atcha“ byl „Ambitionz Az a Ridah“. Vytvořil „Drahá mami“, ale měl také „Pokušení“. Měl rozsah a byl dynamičtějším spisovatelem, než za co byl oceněn.Představa, že Pacovy technické schopnosti rapovat ve srovnání s jeho legendárními kolegy bledly, je mylná. Na písních jako If I Die 2Nite a Got My Mind Made Up 'předvádí vychvalovaná MC napjatá rýmová schémata, aliterace, asonance a jakékoli jiné literární zařízení, o kterém byste mohli slyšet na střední škole na střední škole. Mohl tyto prvky použít, aniž by to znělo bláznivě nebo hektorsky. Tupac plynul tempem, ale nikdy nespěchal. Rýmař mohl pomocí svého hlasu směrovat naléhavost v reálném čase. Byl milý.

Kromě technických a tematických aspektů svého řemesla měl Pac také charisma, které prosakovalo do jeho nejlepších písní. Měl skvělé instinkty pro ad-libs. Některé z nejlepších Pac skladeb, jako DJ Quik produkovaný „Heartz of Men“ nebo „Outlaw“, ho zahrávají o tom, jak funguje svět, jak se vyhnout nepřátelům a jak udržet vaši mysl na penězích.Charisma, podceňovaný rukopis a tematická rozmanitost jsou součástí toho, co dělá Tupaca Shakura jedním z největších rapperů, kteří kdy žili - a jedním z nejvlivnějších. Zatímco někteří lidé ho chtějí omezit na rýmové vzory „Hennessy a nepřítel“, Pac navrhl plán, který následoval dodnes. V některých ohledech se rappeři, kteří v současné době dělají hudbu, stále snaží být tím, kým byl: Konfrontační, ale empatický, hlasitý, ale citlivý a vtipný, ale vážný. Smíchal tyto vlastnosti stejně jako kohokoli jiného a jeho diskografie to ukazuje.

Dnes, na oslavu Tupaca Shakura, XXL řadí každé album - od dobrého po největší - na kterém pracoval, když byl naživu. Celkem pět vydání. Níže se podívejte na hodnocení alb Pac .— Jayson Buford

jak napsat soudci dopis za shovívavost

Podívejte se na každé hodnocené album Tupac Shakur