Každý projekt Kendrick Lamar zařadil

Sedmnáct let své rapové kariéry je status Kendricka Lamara jako živé rapové ikony nepopiratelný, ale tento status byl těžce vydělaný. Koneckonců, každý musí někde začít a pro Kendricka, který jako první rapoval pod jménem K-Dot, byla tato odpalovací rampa sbírkou projektů, které zní spíš jako umělec pocty Lil Wayne, než dnes znají divokí fanoušci z Comptonu. .

Rok 2004 byl představen sýrovým obalem pro ještě syrovější soubor písní Y.H.N.I.C. (Hub City Threat: Minor of the Year) , byl Kendrick Lamar Úvod do rapového světa. Můžete slyšet záblesky velkoleposti, ale z velké části tato verze rappera, pak známá jako K-Dot, není mnohem víc než váš rapper z celého světa.V době, kdy vydal své debutové album, Oddíl 80 V létě roku 2011 se z rodícího se freestylera stal jeden z nejslibnějších umělců, jaké rapová hra za dlouhou dobu viděla. Vyzbrojen přísnějšími toky, individualizovanější muzikálností a důraznějším poselstvím, nebyl Kendrick ničím jako zvuky před K-Dot a brzy byl certifikovanou superstar.Po uvolnění dvě kriticky uznávaná hlavní alba vydavatelství do roku 2015 měl Kendrick rapový svět a zajímalo ho, jak překonal své první dva výlety. Jeho odpověď byla SAKRA. , album z roku 2017, které obsahuje viscerální vyprávění a singly Billboard Hot 100 na každém kroku. Zatímco mnozí z Kennyho považovali za vědomého umělce, tato nahrávka dokázala, že štítek je redukční a že Kung Fu Kenny si může dělat, co chce.

Během své kariéry byl Kendrick Lamar od amatérského rappera přes vycházející hvězdu až po krále hip-hopu. Tyto kariérní plošiny jsou samostatné dobové skladby o hip-hopu a případové studie, jak rozvíjet váš zvuk. Prostřednictvím 12 projektů Kendrick předvedl všechny své stránky a vyzval fanoušky, aby se vydali na cestu. Nyní je čas tyto kroky sledovat.Dnes, XXL patří všem Kendrick Lamar projekty. Podívejte se na hodnocení v galerii níže .— Peter A. Berry

Podívejte se na hodnocení všech projektů Kendrick Lamar

jeden člověk může změnit význam světových textů