Každý hostující host na albu Travis Scott ‚Birds in the Trap Sing McKnight '

Do této chvíle měl každý fanoušek Travi $ Scott šanci sedět se svým druhým albem, Ptáci v pasti zpívají McKnight . Po měsících záhad a zpoždění rodák z Houstonu konečně přináší své 14 skladeb album prostřednictvím Apple Music a podle očekávání je tu spousta uváděných hostů. Scott se nikdy nevyhnul tomu, aby rozdával své talenty ostatním a zároveň je přijímal na oplátku. Ve skutečnosti jsou na celém albu pouze dvě skladby, které obsahují sólo Scotta, zbývajících 13 má alespoň jednoho dalšího vokálního spolupracovníka.

Travi $ hraje hru přímo z příručky Kanye West, protože dělá skvělou práci při formování schopností svých hostů tak, aby odpovídaly náladě každé písně. Je zřejmé, že Travi $ získal při tvorbě tohoto alba hodně kreativní kontroly, protože někteří představení hosté mírně vystoupili ze své předem určené zóny pohodlí, aby odpovídali tématům písně. Každá funkce má smysl, je dobře umístěna a většinou se cítí jako opravdová spolupráce, místo toho, aby si několik cizích lidí posílalo e-mailové verše sem a tam.Někteří z obvyklých podezřelých, jako je The Weeknd a Young Thug, se objevují, ale některé kreativní skupinové úsilí přispívají i nečekaná umístění jako Andre 3000 a Bryson Tiller. Jakkoli jsou prvky tohoto alba pevné, některé jsou silnější než jiné. Podívejte se na náš seřazený seznam všech 13 funkcí Travi $ Scotta Ptáci v pasti zpívají McKnight.jak potíže t roy zemřely
 • 13

  Kid Cudi

  'cesta zpět'

  Upřímně řečeno, tato funkce není nic moc. Cudi propůjčuje svou pomoc prvním čtyřem taktům a hlubokému mumlání outra. To nemusí být nutně špatné, ale pokud jste nenahlédli poznámky k nahrávce alba, bylo by téměř nulové zjistit, že je dokonce i na tomto.

 • 12

  Cassie

  ‚sdp interlude '

  Tento střih je zdaleka nejunikátnější na albu a to díky Cassie. Scott a Cassie odvádějí překvapivě dobrou práci, když spojili své hlasy dohromady a vytvořili tak rychlou pauzu od všech melodických pastí. Jakkoli je to zvukově příjemné, na kolbu není nic jiného než slova Pít něco, kouřit něco, pop se opakuje více než 30krát. • jedenáct

  K. Forest

  'vedení'

  Pokud jde o „vedení“, K. Forest je spíše ukázkou než funkcí, ale přesto je připočítán jako uváděný host. Původní skladba je uptempo s karibskou příchutí, kterou Scott hodí do své vlastní ódy inspirované tanečním sálem na lákavé ženy z ostrova. Chytrým tahem prochází Forestův původní vokál na rychlém háku se čtyřmi tyčemi. Nikdy se nepokoušejte s dobrou věcí.

 • 10

  Bryson Tiller

  ‚první vzít '

  Pen Griffey naštěstí vynahradil své průměrné představení na DJ Khaled’s Hlavní klíč album („Ima Be Alright“) s tímto srdečným vybraným místem. Bryson Tiller dokáže harmonizovat se Scottem na posledním háku poměrně hladce, než se ponoří do svého vlastního verše, který krade písně. Nejlepší na této konkrétní vlastnosti je, že se Tiller nezdržuje od popisu složitě osobního příběhu, který je dokonalým vyvrcholením Scottových velkých veršů v horní části trati. Zmínili jsme také, že zní rozbitě hladce?

 • 9

  Blac Youngsta

  'koordinovat'

  Blac Youngsta otevírá abrazivní úvod do této skladby, ale nezvykne si úplně na svůj plný potenciál. Nabízí více mluveného slova než cokoli jiného, ​​což je dobré a dobré, ale všichni víme, že se mohl chytit na dobře naolejovaném 16barovém verši. Přesto jeho intro udává tón hrubé povahy stopy. • 8

  Mladý kriminálník

  'zvednout telefon'

  Tato trať je skutečně opravdovým spolupracovníkem mezi Scottem a Thugem. Ti dva se opakovaně pohybují tam a zpět a jsou schopni doplnit své automatické ladění, aby se v podstatě navzájem zrcadlily. Kromě své jednotné koordinace Thug rozbije svůj verš ve skutečné Thuggerově podobě. Nalijte čtyři z toho Actavis / Lean jako můj mothafuckin babička udělala je jen jedním příkladem toho, jak mohou divoce opuštěné Thugovy bary jít, ale na tuto konkrétní skladbu to funguje.

 • 7

  NEJSOU

  'beibs in the trap'

  Kanadský producent, který je také rapperem, se podívá na jeden z chytlavějších střihů na albu. Používání kolegy Kanaďana Justina Biebera jako ztělesnění kokainu, NAV vylepšuje silný sbor a ještě silnější verš. Kdyby nebylo Traviho Scotta, který by se svým veršem zbláznil správně, mohl být tento kolab jedním z nejlepších na albu.

 • 6

  21 Savage

  'mimo'

  Nejnebezpečnější skladba na internetu Ptáci v pasti zpívají McKnight samozřejmě musel zahrnovat 21 Savage. Zde je vydáno varování pro kohokoli, kdo si pohrává se Scottovou posádkou, a pokud jeho výhružné mumlání nevede zprávu domů, pak 21 Savageových slov určitě ano. Savageův verš je kombinací krádeží žen, střelby zbraní a praskání pilulek - to vše pro 23letého atlantského gangstera nevypadá jako fikce.

 • 5

  Víkend

  'Báječné'

  I když tato skladba vyšla téměř před rokem, spolupráce dokázala odolat zkoušce času a dobře zapadá do finálního projektu. Hlas Weekndu s lehkostí prochází atmosférickým rytmem produkovaným T-Minus a Boi-1da. Tato spolupráce vyniká nejen svým hlasovým projevem, ale také překvapivě pozitivní atmosférou. Scott a The Weeknd jsou obvykle typovým obsazením, aby vytvářeli písně o lásce a ztrátě, zatímco tato píseň je spíše oslavou.

 • 4

  Quavo

  'zvednout telefon'

  Díky Quavově excentrické kreativitě byl Travi $ Scott inspirován pojmenovat toto album po jedné z linií ve třetím Migosově verši. Přehodil jsem ji do ledu, nalil jsem své čtyři na led / Ptáci v pasti zpívali Brian McKnight byl pro Scotta natolik natolik natolik, že po něm pojmenoval album.

  yo gotti - pořád jsem
 • 3

  Kendrick Lamar

  'husí kůže'

  Tato funkce je ukázkovým příkladem toho, jak Scott formoval schopnosti svých hostů podle svých představ. Kendrick Lamar rapuje s tokem, který nikdy předtím nepoužíval, ale zvládne to bez problémů. Při srovnání rapové hry s láskou k ženě K. Dot s takovou poetickou jednoduchostí rapuje. Řádky jako Dejte kočičku na podstavec, stejně jako Peter, dudák, vybral papriku / mohl bych vybrat váš mozek a dát vaše srdce dohromady, takže je těžké si představit, že by někdo dělal tuto píseň spravedlnosti.

 • dva

  Ostatní 3000

  'konce'

  Three Stacks pomalu vychází ze dřeva a vysílá některé špičkové verše, když přináší další perfektní představení na úvodní skladbě alba. OZ, Vinylz, Daxz a WondaGurl pečlivě zpracovávají pochmurný rytmus s dostatečným množstvím hopu, aby odhodili průměrného MC. Naštěstí Andreovi nejsou cizí neobvyklé rytmy, když popisuje temnou stránku vyrůstání v Atlantě. Géniové řádky jako Jaká vzpomínka ve mně, potřeba prohrát / Co je to opravte moji intertube / Takže jsem mohl vyskočit na kolečko a jít jím také dokázat, že Andre neztratil svoji výhodu

 • 1

  Kid Cudi

  ‚přes pozdní noc '

  Pozdě v noci není jen nejlepší skladba alba, ale také nejzábavnější a nejzajímavější vokál alba od nikoho jiného než Kid Cudi. Zatímco jeho první ze dvou funkcí („cesta zpět“) byl nakonec k ničemu, na tuto funkci čekali fanoušci Cudi i Travi $. Travi $ otevřeně přiznal, že Cudi je jednou z jeho největších inspirací a na této trati to dokazuje tím, že do popředí dostává svůj nejlepší hlasový rozsah. Cudiho strašidelný hlas na refrénu a prvním verši stačí k tomu, aby přinutil i příležitostného fanouška zaregistrovat se do Apple Music.

Další: 20 nejlepších textů z BITTSM od Travise Scotta

133 rapperů spuštěných nahrávacích štítků z minulosti i současnosti