Eminem se obával, co řekne Mariah Carey o jejich toxickém vztahu v nové knize: Zpráva

S blížícím se vydáním nadcházející monografie Mariah Carey se Eminem obává o to, že jeho bývalý vztah s popovým zpěvákem byl uveden do vzduchu.

Podle zprávy zveřejněné v Nás týdně ve čtvrtek (23. července) je 47letý rýmmer „vystresovaný“ z toho, co by jeho pověstný starý plamen Mariah Carey mohl psát o jejich minulém vztahu ve své nové knize, Význam Mariah Carey .„Eminemova Achillova pata byla vždy Mariah Carey,“ říká zdroj. 'Měli velmi toxický vztah.' Ví, že Mariah o něm řekne velmi negativní věci. Očekává nápor a téměř ho vítá. “Jak článek pokračuje, naznačuje, že Em je znepokojen tím, že bude kategorizován jako sobecký milenec, který v posteli nepůsobil dobře.

„Marshall je z toho vystresovaný Mariah řekne hovno, že byl špatný v posteli nebo sobecký milenec, protože o tom byl vždy velmi nejistý, “říká anonym. 'Ona to ví.'Pokud má Mariah kapitolu věnovanou jejímu vztahu Eminem v monografii by dávala důvěryhodnost dříve nepotvrzeným pověstem. Na začátku 2000s, Slim Shady naznačil, že spolu chodili. Mariah však popírá, že by někdy byli předmětem. V průběhu let vyměňovali záběry tam a zpět a dokonce se zapojili do jejího bývalého manžela Nicka Cannona. Em a Nick vyměnili disse také přes 'Všechno, co chci k Vánocům jsi ty' zpěvák.

Význam Mariah Carey vyjde 29. září Andy Cohen Books a audioknihu bude produkovat Audible. V současné době je k dispozici pro předobjednávku.

Podívejte se na 20 z největších prodejních alb hip-hopu pro první týden za ta léta