Eminem škádlí překvapení k 10letému výročí alba Recovery Album

Eminem možná plánuje překvapení pro fanoušky, kteří milují jeho Zotavení album.

V pátek (19. června), Eminem oznámil, že chce být propuštěn na rok 2010 a bude překvapen 10letým výročí. Em škádlil, že něco přijde v pondělí (22. června) ve zprávě zveřejněné na 47letém účtu rhymera na Twitteru.„Hudba je můj stroj času“ # RECOVERY 10 dalších v pondělí !, “tweetoval Em.

Zotavení je Eminemovo sedmé studiové album, které vyšlo 18. června 2010. LP dokumentuje cestu Slima Shadyho k uzdravení a jeho cestu se střízlivostí. Zotavení je také nejprodávanějším fyzickým albem pro rok 2010 a dosahuje téměř 4 milionů prodejů.

Po jeho Zotavení album, vydáno Eminem The Marshall Mathers LP 2 v roce 2013 navázal na původní projekt, který v roce 2000 posunul jeho kariéru do superhvězdy.Během rozhovoru s rozhlasovým moderátorem Big Boi v roce 2014 se Em přiznal k pocitu viny za to, že při přípravě tohoto alba nahrával s Kanyem Westem a Lil Waynem.

'Cokoli, co bylo v tu chvíli horké, nebo kdokoli, kdo v tom okamžiku opravdu zabíjel hovno,' řekl Em v rozhovoru. 'Cítil jsem se tak špatně ze sebe a z hudby, kterou jsem vytvářel, že jsem měl pocit, že jsem se začal proměňovat v nenávistníka a v té době to nebylo jen o tom, že Kanye a Wayne byli sami.'

Zotavení je známý jako jeden z nejintrospektivnějších záznamů Em. Právě teď ti, kteří jsou fanoušky LP, vůbec netuší, jaké překvapení se jim v pondělí blíží. Budou však muset počkat, až uvidí, co rodák z Detroitu přináší příští týden.Podívejte se na 92 ​​alb, která v roce 2020 dosáhnou 10 let