Eminem přejede prstem po prezidentovi UFC a řekne mu, že jeho názor nezáleží - sledujte

AKTUALIZACE (23. ledna):

Ukázalo se, že virální klip, který se objevil na internetu Eminema, který zjevně vyvolával prezidentku UFC Danu Whiteovou, je součástí nového videa detroitského rappera pro skladbu „Higher“. Slim debutoval v sobotu (23. ledna) videem k písni, která se používá k propagaci UFC 257.Ve vizuálu se Eminem připravuje na fauxový boj. White dělá portrét ve falešném vydání Sportovní centrum a sestřeluje Emovy šance na výhru, což vede k virálnímu klipu, který několik dní před tím obíhal internet.dub c a Maadův kruh

Na rapperovi se objeví „Higher“ Music To Be Murdered By - Side B (Deluxe Edition) album , který byl vydán v prosinci 2020.

Podívejte se níže na nové Eminemovo video „Vyšší“.ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:

Eminem během nedávného rozhovoru s prezidentkou UFC Danou Whiteovou nedrží žádné údery.

útulné pásky vol 2 obal alba

Slim and White byli ve čtvrtek (21. ledna) na ESPN, aby hovořili o nadcházející události UFC 257, která zahrnuje návrat bojovníka UFC Conora McGregora do osmiúhelníku na odvetu proti Dustinovi Poirierovi. Eminemova píseň, 'Vyšší,' se používá v propagačních akcích pro velkou událost.Během jejich Sportovní centrum Em, zdálo se, že si vzal Whitea, který stál u kormidla UFC téměř dvě desetiletí. 'Nejlepší na tvém názoru je, že na tom nezáleží,' řekl Em Whiteovi během jejich klipu tam a zpět. „Pokud by každý bojovník, kterého jsi poslouchal, poslouchal tvůj názor, když jsi o něm pochyboval, neměli bychom kurva ligu,“ dodal, zatímco White se rozpačitě podíval.

Klip se stal virálním poté, co jej sdílel těžký válec UFC Brandan Schaub na Twitteru, který jednoduše označil úryvek „WTF“.

Dana Whiteová byla ohledně incidentu vyslýchána reportérkou MMA Junkie Farah Hannoun v pátek (22. ledna). 'Proč se ptáš?' odpověděl. Vždy podnikatel, přidal k situaci škádlení.

„Ano, něco se děje. Budeš muset počkat a uvidíš, “dodal White.

Kanye West Life of Pablo Tour Merch

Je zajímavé, že celý rozhovor ještě musí vyjít na povrch, takže lidé mohou spekulovat o tom, co se stalo na sociálních médiích.

„Ten malý Eminemův klip je pravděpodobně promo pro jeho hudební video Higher, protože věděl, že je také uváděn v boji McGregor vs. Poirier jako promo,“ domníval se jeden uživatel Twitteru. „Samozřejmě, že lidé hovoří o Emovi na základě 10sekundového klipu, který„ pořizuje snímky “; u Dany Whiteové. “

'Lol děkuji @Eminem za to, že jsi řekl a podpořil to, co se mnoho bojovníků bojí říci o @danawhite a @ufc,' poznamenal někdo jiný.

Podívejte se, jak se zdá, že Eminem přejel prstem po Dana White níže.

Podívejte se na 50 faktů o Eminemovi