Eminemovy texty Stanovi se používají k vyzvednutí ženy na troud

Nemusíte být Casanova, abyste si uvědomili, že slova vyšinutého maniaka se k zapálení romantiky přesně nehodí. To nezabránilo jednomu uživateli Tinderu v interpolaci jedné sady textů Eminem vyzvednout jednu ženu v aplikaci pro seznamování .

Abychom byli spravedliví k Eminemovi, text patří k jeho písni „Stan“, což je beletrizovaný příběh o postupném rozluštění jednoho z fanoušků Em. V písni „Stan“ nakonec v záchvatu vzteku zabije matku svého dítěte, protože nebyla schopna získat Eminemovu pozornost. Fajn.Jak by tedy tyto texty fungovaly, aby vám přinesly kávu s dívkou vašich snů? Odpověď zní, že by pravděpodobně nebyli, a v tomto případě ne. Uživatel Reddit J_Goddard nahrál screenshoty rozhovoru mezi sebou a ženou na Tinder a vidíme, že upravil některé 'Stan' texty jen tak málo, aby je mohl použít k flirtování. Zpráva zní: „Teď je příliš pozdě, teď jsem na tisícech dolů, jsem ospalý / A jediné, co jsem chtěl, byl mizerný dopis nebo hovor / doufám, že víš, že jsem všechny tvoje obrázky vytrhl ze zdi Miloval jsem tě - mohli jsme být spolu - přemýšlej o tom! 'Pokud znáte původní texty „Stan“, pravděpodobně jste si všimli, že ten chlap nahradil jméno „Slim“ jménem ženy. Ve zdánlivě vzácném aktu zdvořilosti na internetu J_Goddard zakryl jméno svého potenciálního partnera na randění poté, co se jí zeptal, jestli by mohl přeposlat rozhovor na Reddit. Řekla ano.

Pokus J_Goddarda o vyzvednutí ve skutečnosti nevypadal příliš dobře, ale přinejmenším ta žena byla dobrý sport. Navíc mu ostatní uživatelé Redditu nabídli, že mu koupí nějaké nápoje. Pěkný.Zde je 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2016