Eminem a Rihanna by mohli mít novou píseň

AKTUALIZACE (27. července):

Ukázalo se, že Eminem a Rihanna nemá přijít collab . Poté, co Shadyho marketingový tým naznačil, že na obzoru by mohl být duet, potvrdil zdroj blízký Eminemovu táboru XXL že informace o nadcházející skladbě jsou nepravdivé.„Neexistuje žádná nová píseň,“ napsal Burn It Down Group, marketingový tým odpovědný za podnícení spekulací, ve svém příběhu Instagramu v pondělí (27. července). 'Udělám lepší práci, když budu respektovat svou moc, a budu podrobnější pro vás, lidi, fanoušky.' Nikdy vás nechci vyvést z cesty. “láska a hip hop atlanta shledání 2017

ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH (26. července):

Eminem a Rihanna mohou mít na palubě další potenciální smeč.Kanye West Miluji to oblečení

V sobotu (25. července) se zdá, že společnost Burn It Down Group, která údajně zajišťuje marketing Shady Records, dráždila ve svém příběhu Instagramu spolupráci mezi dvěma hvězdami. Fotografie se jednoduše může pochlubit písmenem „E“ v podpisovém písmu použitém pro Shadyho jméno propletené se stejným písmenem „R“ od společnosti RiRi Hodnocené R obal alba. Obrázek je doprovázen dvěma sadami vytřeštěných očí emodži.

To by samozřejmě nebylo poprvé, co by Eminem a Rihanna měli spolupracoval . Poprvé se spojili v roce 2010 s názvem „Love the Way You Lie“ u Em Zotavení album, singl, který byl od té doby certifikován jako diamant. O tři roky později navázali spojení s velmi úspěšným singlem Monster, který získal cenu Grammy za nejlepší rapovou / zpívanou spolupráci. Mají také collab 'Numb.' Ti dva společně vyrazili na The Monster Tour v roce 2014, což bylo jedno z nejlépe vydělaných turné roku.

Mimo jejich vzájemný vztah byli Eminem a Rihanna v roce 2019 trochu kontroverzní, poté unikla píseň , který se vyznačuje Emovou lyrickou stranou s Chrisem Brownem, který zasáhl popovou hvězdu během jejich neslavného střídání v roce 2009. „Nehraju Rihannu, kde bys dostal V.D. na?,' V rapu , 'Dovolte mi přidat moje dva centy / Samozřejmě, že jsem na straně Chrisa Browna / Také bych porazil mrchu.'Krátce nato Em vydal prohlášení, že verš je starý 10 let a byl vyřazen a nikdy by neměl spatřit denní světlo. Vypadá to, že kvůli tomu mezi těmito dvěma umělci není špatná krev.

rapperi, kteří byli bohatí před rapem

Podívejte se na zatím nejlepší hip-hopové projekty roku 2020