Eminem se vrací ke své štíhlé stinné osobnosti s abrazivním albem „Kamikaze“

Shady / Aftermath / Interscope

V době, kdy se vibrace oslavují nad mřížemi, není divu, že se Eminem cítí frustrovaný. Je znepokojen nejen stavem moderní rapové hudby, ale také její chválou od fanoušků a kritiků - a zjevným odmítáním jeho vlastních lyrických rapů. Vydání Eminem 2017 Obrození nedostal žhavou zpětnou vazbu, kterou očekával, a jak vědí jeho dlouholetí fanoušci, nikdy nebyl zvlášť dobře kritický. Všechny tyto faktory poskytly inspiraci pro 10. sólové studiové album Em Kamikadze , který naplní tu nespokojenost s pivovarnictvím a přesměruje ji směrem k jeho naysayers.Po zvuku toho, co je pravděpodobně kamikadze letadlo narazilo do svého cíle na úvodní trati The Ringer, prohlašuje Eminem, chci udeřit svět do prdele právě teď tvář. A to může být jen poslání alba. Před Emovým hněvem není nikdo v bezpečí Kamikadze . Svatý rytmus přichycený Ronny J a producentem Illa Da poskytuje Emovi plně vybavenou střelnici, na kterou vyloží lyrické tirády na různé lidi.

Lil Yachty, Lil Pump a Lil Xan jsou pojmenovány výslovně, ale slyšel jsem tvé mumblinské, ale to se mumlovalo v mumbo-jumbo / Éra, z níž jsem tě bude bušit, to je to, co to přijde to je bota, která se vejde do široké škály rapperů nové generace. Em ukončí téměř šestiminutovou střelbu uvolněním klipu na média, která byla znevažována Obrození : Ale moje hovězí maso je více mediálních novinářů / Řekl jsem, že moje hovězí maso je masitější, novinář / Může dostat sousto masa / A ano, myslím tím jíst penis / Protože byli panini moje album k smrti / Takže jsem byl darován prsty médií.

Zatímco někteří mohou cítit, že přístup tleskání páchne hořkostí, nelze popřít, jak dovedně Em prochází těmito šesti minutami lyrické akrobacie. Udržuje posluchače pozornější než po nějakou dobu s abrazivním přístupem, který mu chyběl Obrození . Na Kamikadze Em vyměňuje předvídatelnou strukturu písní - háčky s popovými hvězdami vložené mezi rozvláčné verše - za tyče, které by B. Rabbit mohl plivat 8 míle bitva.Ve skutečnosti jsou nejvíce převíjející se písně na albu vybaveny Em a jeho přáteli, kteří vystupují k mikrofonu a přijímají nové děti. Lucky You je tým pro nováčky a veterináře, který zahrnuje puchýřský verš pro hosty od Joynera Lucase, přičemž oba rytíři přebírají dnešní mumlery. Ne stejné jako u Royce 5’9 interpoluje Drake a Blocboy JB ‚Look Alive ', ale poukazuje na rozdíly mezi generacemi hip-hopu. Em vyplivne: Jediná společná věc je, že jsem čurák a ty saješ / Jinak nemá nic co do činění s druhým / Žádný se blíží skunku, broukovi, vojákovi / jazyku, keři, rameni, o měsíc staršímu / houba, dav, chladnější, žádný, koberec, vysavač / matice s očkem, tácek, plíce, pekáč džbánu / mladý Plakát Thug, odpojený toustovač.

Navzdory tomu, jak příjemné je slyšet Eminema stříkat choppu na všechny (MGK, Joe Budden a Tyler, Stvořitel, získají jedny z nejosobnějších vitriolů), určitě existují slabé okamžiky Kamikadze . Normální najde Em toužící po smysluplném vztahu místo něčeho sebezničujícího, přesto je provedení písně chaotické a obtížně sledovatelné. Stepping Stone, „jeden z nejzranitelnějších okamžiků alba, najde Em otevírajícího se o zániku D12, ale vrací se k formální baladické struktuře power-rapové balady, která se stala základem jeho alba z pozdní kariéry. Přesto, 13-track Kamikadze je krátký pliv agresivní rapové energie od jednoho z největších MC žánrů.

Na Kamikadze Čtvrtá skladba, mezihra s názvem „Paul (Skit)“, Paul Rosenberg zpochybňuje úhel alba. „Nevím, jestli je to opravdu skvělý nápad,“ varuje. „Co bude dál? Kamikaze 2 , album, na které odpovídáte všem, kterým se nelíbilo album, které jste vytvořili, odpovědí všem, kterým se nelíbilo předchozí album? ' Nyní se zdá, že tyto obavy mohly být neoprávněné.Podívejte se, jak každý Eminem disisses on his Kamikadze Album