Eminem otevírá asi 24letou dceru Hailie, která je otcem

Eminem se otvírá o otcovství při rozhovoru s Mikem Tysonem o bývalém boxerovi Hotboxin s Mikeem Tysonem podcast, který měl premiéru ve čtvrtek (19. března).

Během rozhovoru Em laskavě hovořil o své 24leté dceři Hailie, která se stala populární vlivnou sociální sítí. Tyson se Em zeptal, jestli má Hailie ještě přítele nebo děti, načež odpověděl: „Ne, děti, ne.“ Poté dodal: „Jen, um, příteli a ona dělá dobře. Určitě na mě byla pyšná. Vystudovala vysokou školu, 3.9. “ Zatímco Em řekla, že Hailie má v klipu 23 let, ve skutečnosti jí bylo v prosinci 24 let , což pravděpodobně znamená, že tento rozhovor byl zaznamenán loni.Eminem pokračoval v rozhovoru o své roli otce neteři a dalším dítětem. 'Mám neteř, kterou jsem také pomohl vychovat, což je pro mě skoro jako dcera a je jí 26 let,' řekl. „A mám mladšího, kterému je nyní 17. Takže když přemýšlím o mých úspěších, na které jsem pravděpodobně nejvíce pyšný, je to, že mohu vychovávat děti. “Na jiném místě rozhovoru Eminem hovořil o své dlouhé cestě do rapové hry - od bitevního rapu až po to, že ho nakonec objevil Dr. Dre. Detroitský rým také sdílel některé ze svých boxerských příběhů s Iron Mikem a o tom, jak nikdy nebyl dobrý boxer, když byl teenager.

Podívejte se na Eminemův rozhovor dne Hotboxin s Mikeem Tysonem níže. Rychle vpřed ke značce 32:41 a slyšet Em, jak mluví o své dceři Halie a je otcem.Podívejte se na fotky všech XXL Nováček, který byl v průběhu let uveden do třídy nováčků