Eminem Lucky You Video s Joynerem Lucasem: Sledujte klony, které kopírují každý jejich pohyb

Eminem po překvapivém uvolnění pokračuje pedálem ke kovu Kamikadze album. Dnes (13. září) se spojil s Joynerem Lucasem, aby z LP vydali video s jejich spolupracovníkem „Lucky You“.

Video zachycuje Joyner a Em v jakémsi postapokalyptickém světě obklopeném postavami v kápi s do očí bijícími červenými očima. Joyner si oblékl neprůstřelnou vestu, když rapoval svůj první verš z jakési cely, když se přesunul k člunu se zněním „LUCKY“. Nakonec se oba rapperi spojí pro trochu mezihry, kde si uvědomí, že postavy v kápi jsou jen jejich klony.'Počkej chvíli,' říká Em. 'Dělají jen všechno, co děláme?' Poté zasáhli několik tanečních pohybů, včetně otřesu a některých úderů kyčle, které postavy okamžitě napodobily.Poté Eminem pokračuje v textech ve svém verši o tom, o čem věří, že je to pokles hip-hopu a kritika jeho posledního alba. 'Mám pár domů, stále nemám žádné způsoby / Máte pár spisovatelů duchů, ale těmto dětem to vlastně nevadí / Ptají se' já: „Co se to sakra stalo hip-hopu?“, řekl jsem: „Nemám žádné odpovědi.“ / „Protože jsem dal L, když jsem upustil od svého posledního alba. Jsem zpátky na těch rapperech, “plivne.

'Lucky You' je druhá písnička Kamikadze získat video ošetření. Minulý týden Em sdílel vizuál své písně „Fall“, což je jedna z nejkontroverznějších výřezů jeho alba.To vše následovalo v důsledku jeho hovězího masa s Machine Gun Kelly, který na Em reagoval tím, že ho na albu vydal svou vlastní písní „Rap Devil“. Eminem se dotkl MGK Diss včera v noci v rozhovoru, který vysílal se Swayem Callowayem, řekl, že rapper potřebuje jen ‚zavřít kurva '.

Sledujte Eminema a Joynera Lucase video pro „Lucky You“ níže.

nicki minaj sex s mírným mill