Eminem se pustil do Pink's New Song Revenge poté, co mu poslala tento opilý e-mail

Eminem a P! Nk se nedávno sešli u nové písně „Revenge“. I když už dříve sdíleli stopu, tento nejnovější kolega vyžadoval trochu přemlouvání v podobě opilého e-mailu.

revenge of the dreamers 3 obal alba

P! Nk nedávno odhalil, jak se to všechno odehrálo během rozhovoru s Zábava týdně. 'Zaútočila jsem na něj,' vysvětlila. „[Producent] Max [Martin] a já jsme začali dělat [„ Revenge “] a já jsem napsal tento rap. Pili jsme hodně vína a pak jsem šel domů a myslel jsem si, že více vína bude dobrý nápad. “Poté, co ji víno nechalo podávat, rozhodla se Shadyho uhodit a požádat ho, aby byl mimo píseň. „Poslal jsem e-mailem [Eminem], pokračovala. Proto tomu říkají tekutá odvaha. A já jsem řekl: ‚Víš, že tě miluji. Líbí se mi, že pracujete se spoustou stejných lidí, jako je Rihanna. Je žhavější než já, ale já jsem zábavnější. Jdu na rapovou Grammy a chtěl bych vás vzít s sebou. “Byl to tento dlouhý e-mail a on hned odepsal a řekl:„ Dobře. “Em a P! Nk předtím spolupracovali na písni Won’t Back Down, mimo album Shady z roku 2010, Zotavení . Singl vyvrcholil na 62. místě v americkém Billboard Hot 100. „Revenge“ je mimo Pinkovo ​​nové album, Krásné trauma , který klesl 13. října.

donald trump vše, co dělám, je vyhrát

Nech to být lekce, děti. Nikdy se nebojte střílet.Podívejte se na 18 z nejzábavnějších hip-hopových momentů v „South Park“