Eminem vystřelil zpět na kritiky a zasáhl „Revival“ na New Chloraseptic (Remix) s 2 Chainz a Phresher

Eminemův remix skladby „Chloraseptic“, což je track 2 Chainz zmiňovaný loni v létě, konečně dorazil a vypadá to, že Em měl co říct, a do značné míry to všechno směřovalo na kritiky, kteří napadli jeho nově vydané Obrození album.

Nejnovější společnost Em ve skutečnosti drží pouze 51% hodnocení schválení na agregovaném kontrolním webu Metakritický a fanoušci si tropili legraci z rapperových často kreslených barů a vnímané prázdnoty popových skladeb na albu. Nyní, v horečném dvouminutovém verši, má Em slovo proti kritikům svého nejnovějšího díla.„Není to tak syrové jako já?“ „Procházka po vodě“ sát? / Děvko, sát mého ptáka, “vyplivne Em. „Všichni jste viděli seznam skladeb a měli záchvat / Než jste to slyšeli / Takže jste si stanovili verdikt / Zatímco jste seděli se zkříženýma rukama / Prováděli jste vaše malá reakční videa a mluvili o písních.“

Chainz, který je na remixu po boku Phreshera, obrací své vlastní působivé tyčinky, které se otáčejí jazykem.

„Znovu spustím past, ty na běžeckém pásu / nikdy, nikdy nepřistávej, ta sračka přišla s ruským kolem / Ferris den volna, zlato AR, ve stejném autě, většina z mých synů / Aww, podívej se na Jr , “plivne a přináší možná nejlepší tyče na celé trati.Podívejte se níže na remix. V závislosti na zemi, ve které se nacházíte, však může nebo nemusí hrát, protože skladba je prozatím mezinárodní exkluzivitou.

Zobrazit nová hudební vydání z ledna 2018