Video Eminem Fall: Sledujte Shady Evade His Demons

Eminem právě upustil od svého překvapivého alba Kamikadze v pátek (31. srpna), ale už sdílel vizuál pro jednu z výjimečných skladeb alba „Fall“.

Video začíná tím, že se Shady projíždí v autě a zkouší svůj telefon, zatímco bombarduje kritikou jeho posledního alba Revival. „Oživení je při příjezdu mrtvé,“ zní jedna zpráva. 'Vrátí se ten starý Slim Shady, prosím?' čte další. Nakonec se tak naštve, že nechá telefon za sebou a proběhne opuštěnou budovou, kde ho pronásleduje temná postava, když recituje své verše.Na ‚Fall 'Eminem zbavil řady prominentních osobností v hip-hopu. Píseň zejména přijal kritiku od posluchačů, kteří se sporné s jeho použitím homofobní nadávky ve vztahu k Tyler, Stvořitel. „Tyler create nothin“, chápu, proč jsi si říkal teplouš, děvko / Není to jen kvůli tomu, že ti chybí pozornost / Je to kvůli tomu, že uctíváš koule D12, jsi pyšný na odpor rapuje, ačkoli „f-slovo“ je cenzurováno.Ačkoli se zdá, že Tyler na to nereagoval, někteří rappeři mluvili o tom, že jsou na albu zveřejněni. Zejména Machine Gun Kelly cítil potřebu bránit se před Shadym a v reakci na název „Rap Devil“ upustil od diskursu, který rapová komunita dobře přijala.

Bez ohledu na kritiku proti Kamikadze, bojuje proti komerčnímu úspěchu. Podle aktualizace v polovině týdne má album debutovat na 1. místě ve Velké Británii, což z něj dělá jeho deváté britské album č. 1 a překonal tak rekord ve většině po sobě jdoucích alb č. 1.Podívejte se na video „Fall“ níže.