Eminem Dropping The Marshall Mathers LP Capsule Collection k 20. výročí

Dvacet let po Eminemovi Marshall Mathers LP uvolnění , Detroit MC slaví mistrovské dílo novou kolekcí kapslí.

hip hop otevírací akce potřebné 2018

V pondělí (26. října) šel 48letý rapper na Instagram, aby propagoval nadcházející řadu oblečení věnovanou Marshall Mathers LP , který debutoval 23. května 2000. V příspěvku sdíleném na sociálních médiích Em napsal: „„ Mohu, prosím, věnovat vaši pozornost? “ # Sbírka kapslí MMLP20 dorazí do obchodu ve čtvrtek - zaregistrujte se pro první přístup. Odkaz v bio. “ Propagační video v příspěvku Instagram obsahuje klipy ze známých hudebních videí z alba.


Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

'Můžete mi věnovat pozornost prosím?' # MMLP20 kapsle zasáhne obchod čtvrtek - zaregistrujte se pro první přístup. Odkaz v bio

Příspěvek sdílený uživatelem Marshall Mathers (@eminem) 26. října 2020 v 15:13 PDT
Kolekce tobolek, která má být vydána ve čtvrtek (29. října), zahrnuje kolekci klobouků, triček s dlouhým a krátkým rukávem a mikin. Řada vzdává poctu 18koledovému albu s košilemi zdobenými texty a názvy písní z milované desky. Černý klobouk obsahuje slova „Dear Slim“ a vojenská zelená mikina má název písně „The Way I Am“.

kevinské brány připoutané k městu

Album Aftermath / Interscope Records získalo diamantovou certifikaci od RIAA v roce 2011. Bylo to 11 let poté, co jeho LP v prvním týdnu vydání prodalo 1,7 milionu kusů.

I přes výročí alba, které se slaví v květnu, Eminem právě vydává kapsli pro fanoušky a fanoušky, kteří byli na LP před lety velmi ohromeni.hra diss meek mill song

Marshall Mathers LP slouží jako třetí studiové album v diskografii Em. Začátkem tohoto roku Slim Shady upustil od svého 11. studiového alba, Hudba, kterou má zavraždit .

Podívejte se na Eminem Marshall Mathers LP kapsle níže a nákup na shop.eminem.com zde když kolekce klesne 29. října.

Viz Fotografie Eminema Marshall Mathers LP Sbírka kapslí