Dvsn Bring Out Drake, Majid Jordan a Roy Woods v Houstonu

Dvsn uspořádala speciální akci 5. září koncert ve Warehouse Live včera (5. září) v Houstonu. Koncert Labor Day byl zcela vyprodaný a představoval spoustu speciálních hostů. Drake spolu s dalšími členy OVO Sound, jako jsou Majid Jordan a Roy Woods, vyšli s kanadským duem R&B složeným ze zpěváka Daniela Daleyho a producenta Nineteen85. Dvsn uvedli speciální vystoupení díky svému debutovému albu, 5. září , který poklesl v březnu tohoto roku.

Duo předvedlo ze své LP hity jako „Too Deep“ a „The Line“. Roy Woods a Majid Jordan vystoupili na pódium, aby provedli několik písní. Drizzy se objevil později v noci, aby předvedl hity jako „Faithful“ a „18. listopadu“, zatímco Dvsn poskytoval vokální podporu. Byla to skvělá noc.Nineteen85 a Daniel Daley otevírají Drake na turné 6 God's Summer Sixteen. Pokračuje zastávkou ve Phoenixu dnes večer, než zasáhne Los Angeles na dvě noci. Severoamerické turné se koná později tento měsíc ve Vancouveru.Drake minulý víkend také otevřel taneční klub ve městě H s názvem The Ballet. Vysvětlil, proč otevřel nové místo. „Existuje taneční kultura a nejde o hovno striptýzových klubů,“ říká. Je to o těchto úžasných ženách, které máme na jednom místě, o této hudbě, kterou máme, o této houstonské kultuře. Chci vám jen oznámit, že vám to přinesu co nejčestnějším a nejpůvodnějším způsobem.

Pozoruhodným chybějícím členem OVO Sound na výstavě Dvsn byla PartyNextDoor. Nedávno po zadání smazal svůj účet na Twitteru. Chci vám dát nejlepší hudbu, kterou si vy zasloužíte. Omlouvám se kvůli mým požehnáním, prokletí je, že každý chce kus koláče. Brzy - P3.