Drake Trolls Joe Budden's Pool Party: That S ** t Look Like It’s Sponzored by Four Loko

Joe Budden uspořádal v sobotu (24. srpna) večírek u bazénu v New Jersey. Ačkoli Kačer Nebyl v účasti, jeho online přítomnost byla cítit, když znatelně procházel Buddenův živý přenos události.

Budden sdílel video z večírku na IG Live, do kterého se někteří lidé přihlásili, aby zjistili, zda se událost objevuje. Jedním z těchto lidí byl Champagne Papi, který využil příležitosti k úderům na rappera „Pump It Up“, se kterým v minulosti hovořil. V roce 2016 Joe disskoval Aubreyho prostřednictvím písně a později připustil, že je to zbytečné.'Ta sračka vypadá, jako by ji sponzorovala Four Loko,' zasmál se Drake v komentářích.Nezastavil se tam. 'DJ řekl, že se to vymklo kontrole, je to tam 67 lidí,' dodal.

Drizzy, kdo prošel Evropou na začátku tohoto roku na své Assassination Vacation Tour , pak začal vtipně házet návrhy písní.„Přehrát„ Příběh Adidona “ právě teď a uvidíme, jestli to zazvoní. Slibuji, že jediná osoba, která bude znát ta slova, je Rob Markman, “řekl o Pusha-Tově diskursu, když odkazoval na Genius. Vedoucí vztahů s umělci.

datum vydání nového alba hry

Aubrey se s tím rozhodně bavil. „Právě teď mi hrajte své dissové písničky. Chci zjistit, jestli zazvoní,“ dodal spolu s „Pump It Up“. pošle ten Air BNB do šílenství vůči Bohu. “

Tento komentář dostal odpověď od Buddena, který odpověděl: „Nehraj. Zapnu to. ‚Pump It Up 'zrodilo ty blázny.'Podívejte se níže na Drakea.

Podívejte se, jak fanoušci hip-hopu pojmenovali nejuctyhodnější diskurs všech dob