Drake říká Rihanně, aby vydala své nové album, odpovídá RiRi

Zatímco je v karanténě, Kačer je v režimu alba, ale zjevně chce slyšet novou hudbu od Rihanny, se kterou v minulosti chodil. Když se včera oba připojili k DJ Live Spade's Instagram Live, dal o tom vědět barbadoské superstar.

Ve středu (25. března) se Drizzy a Riri objevili na IG Live DJ Spade a vyměnili si několik zpráv, které někteří fanoušci volají koketně. To bylo, když 6ix Bůh učinil svou žádost.„Rihanna upustila R12 právě teď,“ napsal v příspěvku a zdálo se, že odkazuje na Ririho dlouho očekávané další album, které fanoušci předběžně nazvali R9. Riri odpověděla pokračováním řady vtipů, které předtím začaly.Noční sova, prostě jdi vypít heřmánkový lil a namaž si pokožku hlavy, řekla Rihanna Drizzymu v jiném bodě rozhovoru.

Hahahahahhahahaha, máte špatný přístup @badgalriri, odpověděl Drizzy. Odtamtud Riri vysloužila další vtip: Dej drakeovi trochu vody.Tato interakce mezi Rihannou a Drizzym, které oba viděli společně viset na Yam $ Day 2020 letos v lednu, je vítaným pohledem pro fanoušky, kterým se to líbilo, když se údajně před pár lety spolu setkávali. To bylo v roce 2016. Do konce roku zdroje uváděly, že Drizzy a Rihanna se rozešli, protože jejich zaneprázdněné plány znesnadňovaly udržování jejich vztahů. V té době se E! Zdroj zpráv uvedl, že jsou stále přáteli. V době jejího května 2018 Móda profilu, RiRi řekla, že ona a 6ix Bůh už nejsou přátelé.

Nyní nemáme přátelství, ale ani nejsme nepřátelé, “řekla Rihanna Móda v době, kdy. 'Je to takové jaké to je.

Rychlý posun vpřed téměř o dva roky a vypadá to, že jsou v dobrém vztahu.Kačer, kdo necestoval od začátku roku 2019 , měl nedávný strach z koronavirů. Torontská rapová hvězda se údajně izolovala po setkání s Kevinem Durantem, který měl pozitivní test na virus spolu se třemi svými spoluhráči z Brooklyn Nets. Drake byl testován a výsledky byly negativní na koronavirus.

Podívejte se na 17 rapperů, kteří neuložili album za chvíli, kterou bychom rádi slyšeli