Drake's Say What’s Real Sample Cleared Through Kanye West říká, že by to nebylo

Vypadá to, že Drakeovo „Say What's Real“ dostalo od Kanyeho Westa vzorek potřebný k debutu na streamovacích službách všude.

Síň slávy Tupac Rock and Roll

Ve čtvrtek v noci (14. února) představil torontský rapperův průlomový mixtape Tak daleko měl premiéru na streamovacích platformách napříč spektrem poprvé a fanoušci byli pochopitelně nadšení, když viděli, že Drizzyho volný způsob přes 'Ye' s 'Say You Will' byl stále neporušený. Jelikož skladba projekt neopustila, zdá se, že Kanye nebo Kanyeho tým nakonec přijali Drakeovu žádost o vyčištění vzorku poté, co Yeezy před dvěma měsíci veřejně popřel žádost.Během jednoho ze svých chvástání na Twitteru v prosinci 2018 zavolal Kanye Drake na jeho žádost poté, co jejich spor explodoval na sociálních médiích. Poté „Ye konkrétně řekl, že vzorek nebude vymazán.'To dokazuje, že je to sraček, než zápas,' řekl Kanye v tweetu s screenshotem žádosti. 'Mimochodem ... nevyčištěno & # x1F602 ;.'

Ačkoli neexistuje žádné potvrzení toho, jak byl vzorek vyčištěn, zdá se, že „Ye možná změnil svůj názor na splnění Drakeova přání během posledních dvou měsíců. Bez ohledu na to, jak byl tento vzorek vymazán, fanoušci jsou rozhodně rádi, že slyší skladbu tak, jak měla být slyšena.kdo je podepsán do záznamů o následcích

K výročí Tak daleko včera, desetileté výročí, Drizzy zasáhla Instagram, aby poděkovala všem účastníkům projektu. Dokonce poděkoval 'Ye za jeho vliv. V produkčních kreditech projektu uvedených na streamovacích službách je Kanye uveden jako skladatel filmu „Say What's Real“.

„@kanyewest před deseti lety jsem rapoval nad tvým rytmem, protože jsi právě udělal ty nejlepší sračky, a přestože v dnešní době zůstáváš divoký na twitteru, nikdy nezapomenu, čím jsi přispěl ke hře a mé kariéře,“ řekl Drake ve svém instagramovém titulku jeho příspěvek, který zahrnoval jeho Tak daleko Pokrýt.

Podívejte se na tweety Kanyeho Westa, které popírají Drakeovu žádost o schválení vzorku.kolik alb má kendrick lamar

Podívejte se na fotografie různých pohledů Drakea za ta léta