Značka Drake's OVO otevírá britský a evropský internetový obchod

V březnu bylo oznámeno, že hip-hopová superstar Drake se snaží získat svou značku oblečení OVO globálně, když oznámil plány na otevření vlajkového obchodu OVO ve městě Londýn později v tomto roce. Drizzy a jeho tým dnes, o krok dále na trhu dohledu, spouští specializovaný internetový obchod pro zákazníky ve Velké Británii a v Evropě.

Společnost October's Very Own ohlásila slavnostní otevření online brzy ráno pomocí příspěvku na Instagramu prostřednictvím účtu obchodu OVO, a to před několika hodinami. Zbrusu nový online prodejce s řadou oděvů a doplňků zahrnuje také položky sportovního oblečení z nejnovější spolupráce mezi Jordan Brand a OVO.Kromě slavnostního otevření bude OVO dnes oslavovat svoji invazi na evropský trh tím, že zákazníkům nabídne dopravu zdarma u všech objednávek, na které dohlíží. S novým webem po ruce očekávejte, že značka Drake také v nadcházejících týdnech na webu uvede exkluzivní oblečení OVO.Evropští fanoušci Drake nyní mohou přejít do online obchodu značky a koupit si nejnovější TENTO vlákna.

Top 5 tenisek, které tento víkend vyjdou, včetně Just Don x Air Jordan 2 Arctic Orange, Air Jordan 4 Retro Pure Money a dalších