Drakeův Jeden tanec se stal jeho první písní číslo 1 v USA

Pouhé týdny poté, co Desiigner obsadil první místo v žebříčku Billboard Hot 100 s písní „Panda“, byl svržen Drakeovým „One Dance“, který dnes (9. května) zasáhl číslo 1. Je to Drakeův první hit číslo jedna ve Spojených státech doposud poté, co ho „Hotline Bling“ těsně minul.

„Panda“ navzdory tomu strávila na vrcholu jen dva týdny někteří zasvěcenci z oboru myslel si, že na tom místě vydrží mnohem déle. „Jeden tanec“ byl mezitím nevyhnutelný rekord č. 1 pro kohokoli s ušima a mozkem. Jízda na karibském vlivu práce Rihanny, která téměř fungovala jako proxy singl pro Pohledy „One Dance“ vydělal na úspěchu této písně a rozšířil reggae zvuk Drakea spolu s dalšími skladbami jako „Controlla“ z alba.Pohledy také překonává rekordy streamování, protože za pouhý týden se hrálo více než 250 milionůkrát. Začalo to s přibližně milionem celkově prodaných jednotek v prvním týdnu, něco přes 851 000 z nich bylo digitálních stažení na iTunes.

Kromě toho Drake dostal na cestě videoklip k písni, a i když jste si možná mysleli, že potřebuje video, které by tuto píseň posunulo za hit Desiignerova monstra, zjevně tomu tak není.

Gratulujeme chlapci.Podívejte se na nejzábavnější memy obklopující Drakea Pohledy Uvolnění