Drakeův Jeden tanec se stává první skladbou na Spotify s více než miliardou streamů

Drake není lámání rekordů. Dnes (16. prosince), Plakátovací tabule oznamuje, že Drizzy dosáhl dalšího milníku: jeho singl „One Dance“ je oficiálně první skladbou, která překonala miliardu streamů Spotify.

Radiová nahrávka inspirovaná tanečním sálem, ve které účinkují WizKid a Kyla, aktuálně sedí na více než 1 001 miliardách streamů. V květnu se „One Dance“ stal Drakeovou první písní číslo 1 ve Spojených státech a zůstal na vrcholu hitparád po dobu 10 týdnů. V říjnu se klubový petard stal nejsledovanější skladbou v historii Spotify.Říkat, že to byl pro Drakea velký rok, by bylo velkým podceněním. The Pohledy rapper v roce 2016 zlomil několik rekordů, včetně překonání Justina Biebera pro většinu streamovaných umělců ve Spotify, překonání rekordu Billboard Hot 100 s 20 současnými hity a překonání dlouho udržovaných dalších rekordů ikonami jako Michael Jackson a 50 Cent.Třicetiletý torontský umělec má neuvěřitelných osm nominací na ceny Grammy, které míří do cen 2017. Jo, a jeho album Pohledy šel čtyřikrát platina. I když si myslíte, že projekt byl subpar, jeho mainstreamový úspěch je nepopiratelný.

Zdá se, jako by život byl neustálou oslavou Drizzyho, který tráví čas nákupem luxusních bičů přátel a zhazováním obrovských skladeb s umělci jako Gucci Mane. Guwopův collab s názvem „Both“ je vystřižením z nového alba Trap God Návrat z východní Atlanty Santa . Jejich projekt spolupráce 6 'ers je stále v pracích.Zde jsou všechna hip-hopová alba, která v roce 2016 trumfla Billboard 200