Drake's Controlla With Popcaan and These Days Leak

Aktualizace:

„These Days“ je ve skutečnosti Drakeovým prvkem písně Babeo Baggins s názvem „Things I Forgot To Do“. Plnou verzi si můžete poslechnout níže.Původní příběh:Včera v noci (28. března) začal internet mluvit o několika nových Drakeových úryvcích, které se dostaly na internet. Tyto úryvky byly „Controlla“ představující rezidentního umělce tanečního sálu OVO Popcaana a „These Days“. Ačkoli byly oba úniky vytaženy z YouTube a Soundcloudu, stále můžete slyšet obě skladby níže nebo právě tady .

Popcaanský spolupracovník „Controlla“ zní silně ovlivněně karibskou hudbou, protože někteří fanoušci dokonce zašli tak daleko, že jej nazývají neoficiálním pokračováním Rihanniny „Práce“. Zní to, jako by to mohlo fungovat jako singl, když vidíme, jak velká Rihova dráha se dostala, ale skutečnost, že nyní došlo k úniku, by mohla vrhnout klíč do tohoto představeného plánu.Drake tvrdě pracoval na svém dalším studiovém albu, Pohledy ze 6. Plánuje, že ho někdy v dubnu upustí, ale podle nového soudního sporu Lila Waynea proti Universal Music vydává štítek Drake své další album, které by mohlo být stále ve vzduchu, protože smlouva Young Money s Platba peněžních peněz vypršela v červnu 2015. Přesto byl pod CMR vydán nejnovější Drakův singl „Summer Sixteen“.

Jen několik dní před začátkem dubna se zdá, že je Drake na pokraji vydání alba. Vzhledem k tomu, že je uveden na jedné z největších skladeb na světě s písní „Work“, má smysl, že by veškerou pozornost využil. Ať už se dočkáme finální verze, oficiální verze obou výše uvedených úniků se teprve uvidí, ale to se chystáme zjistit v příštích několika týdnech.