Drake a Rick Ross vytvářejí společné album, tvrdí bývalý hráč NFL Chad Ochocinco

Je to už deset let, co se objevily rozhovory o společném projektu Drake a Rick Ross. Podle bývalého hráče NFL může být projekt podle všeho odložen.

Fanoušci zuřili Drizzy a Rozay nejnovější collab „Lemon Pepper Freestyle“, který se objeví na Drakeově nové verzi Scary Hours 2 uvolnění. V pátek (5. března) bývalý přijímač NFL Chad Ochocinco přidal palivo do ohně o projektu OVO x MMG, který je v provozu, odhalením některých zpráv o těchto dvou rapperech společný projekt v limbu.Tento tip přišel přes sociální média poté, co twitterový účet Spot Rapify na Twitteru tweetoval: „Drake a Ross vaří už deset let, jaká je jejich nejlepší spolupráce?“Ochocinco poté zvážil svým vlastním retweetem a odpověděl zdánlivě důvěrnými informacemi. „Společné album, které společně dělají, zruší sesazení všech projektů, které dosud provedli,“ odpověděl bývalý fotbalista z Miami Dolphins spolu s tichým emodži.

Rozhovory o tom, že Drake a Ross uvedli společný projekt, který byl předběžně nazván Y.O.L.O. , poprvé zahájeno v roce 2011. Pracoval jsem na mixu s Rossem, řekl Drake XXL v době, kdy . Mixtape s názvem Y.O.L.O. [To znamená] Žijete jen jednou. Pracoval jsem na tom posledních pár týdnů. Opravdu jsme se nespojili, protože tuto věc prožíval se svým zdravím. Skládal jsem své malé rytmy a verše.Dva rapperové vztah trochu zakysal v roce 2015, kdy měl Drake vysoce propagované hovězí maso s umělcem MMG Meek Millem. Ross a Drake urovnali své rozdíly v roce 2017 a nadále často spolupracovali a vydávali písně jako „Money in the Grave“ nebo „Gold Roses“. Dočkáme se konečně společného projektu, na který fanoušci čekali? Čas ukáže.

Podívejte se na 21 hip-hopových projektů, které byly fanoušky opravdu nadšené, ale nikdy se nestaly