Drake, Lil Wayne, Nicki Minaj a další na novém albu Chrisa Browna

Chris Brown právě odhalil funkce, které budou na jeho nadcházejícím albu připraveny, a vypadá to, že fanoušci konečně dostanou dlouho očekávaný kolaborát Breezy x Drake!

lil bibby utekla z lil jay

V sérii příspěvků ze středy noci (1. května) na svém Instagram Story Breezy oznámil, že se na jeho projektu bude podílet několik umělců, a zahrnoval hashtag # IndigoSeason - což by mohlo být náznakem názvu alba.Kromě Drakea jsou zahrnuta i další jména jeho nadcházející tourmate Nicki Minaj (který je již na prvním singlu projektu 'Wobble Up' s G-Eazy - dalším vystupujícím jménem na albu), Lil Wayne (který uvedl jako ‚můj oblíbený rapper '), Tory Lanez, Tyga, Tank, HER, Sage The Gemini, Justin Bieber, Lil Jon, Juvenile, Juicy J, Joyner Lucas a Gunna.Tato zpráva přichází jen několik dní poté, co jeho vydavatelství omylem oznámilo nová alba Chrisa i Tylera, The Creator, když v pátek (26. dubna) zveřejnili své finanční výsledky na konci roku. Breezy a Tylerova jména byla zahrnuta do seznamu „Pozoruhodných projektů“, které očekávají pro čtvrtletí končící 30. června, přičemž oba jejich názvy alb jsou uvedeny jako T.B.D.

Toto album poznamená deváté studiové úsilí Breezy. Jeho posledním vydáním bylo album z roku 2017 Srdce za úplňku , který byl v roce 2018 certifikován platinou.Níže si můžete prohlédnout příspěvky Instagram Story od Breezy.

Chris Brown přes Instagram

Chris Brown přes InstagramChris Brown přes Instagram

Podívejte se na fotky různých vzhledů Chrisa Browna za ta léta