Drakeovi zbývají dva týdny na vydání certifikovaného alba Lover Boy - bude to znovu odloženo?

Po měsících pověstí, škádlení a dalších věcí, Drake's Certifikovaný milenec album byl visí v datu vydání limbu protože to bylo oznámeno loni v dubnu a mělo by být vydáno v létě roku 2020. A s necelé dva týdny před koncem ledna , a vyprší poslední možné datum poklesu, fanoušci si nemohou pomoci, ale zajímalo by mě, jestli Drizzy napumpuje falešné klub uvolněte ještě jednou.

Dnes (15. ledna) uplyne přesně 14 dní do 29. ledna, posledního možného data, kdy by Drake mohl vydat album podle standardního plánu pátečního vydání. Datum je v souladu s navrhovaným producentem časového rámce Cardo, který se koprodukoval 'Laugh Now Cry Later,' dal na začátku tohoto měsíce přes Twitter.V té době Cardo tweetoval: „Cítíme se, jako by to bylo 28. ledna.“ Cardo pravděpodobně myslel 29. ledna v nyní odstraněném příspěvku na Twitteru, protože toto datum připadá na pátek, což je obvykle, když obvykle dorazí hudební vydání. Cardo to navrhl Pohledy a Scorpion - dvě LP vydaná 29. den jejich příslušných měsíců v letech 2016 a 2018 - Drakeův slib, že dodá dlouho očekávaný projekt v lednu 2021, může znamenat pouze jeho nabídku klub poslední pátek v měsíci.Přestože Cardo, který rychle odstranil informace z tohoto tweetu, mohl být sklouznutím, neznamená to, že sociální média nebudou běžet s datem vydání, jako by to bylo skutečné potvrzení.

Kromě 6 Boha zjevujícího v říjnu 2020 to Certifikovaný milenec budou dodány na začátek roku 2021, nebyly žádné další podrobnosti. Jelikož však Drake původně říkal, že album přijde loni v létě a nebylo to, nemusí to nutně znamenat, že LP nemůže přijít po lednu, že?I když není jisté, co způsobuje zpoždění Drakeova šestého sólového alba, existuje několik věrohodných faktorů, které lze případně považovat za dopad COVID-19 nebo dokonce torontského rappera na operaci kolene směrem k na konci loňského roku. Pokud se ve skutečnosti pandemie koronaviru připisuje odložení klub Drizzy není žádným způsobem jediným umělcem, který čelí tomuto druhu problému, protože smrtící virus způsobil chaos v celém hudebním průmyslu.

Jak již bylo zmíněno dříve, Drakeovo album mělo být původně vydáno v létě roku 2020, ale jak skončil září, album se nikdy neobjevilo na streamovacích platformách. Začátkem tohoto týdne 'Laugh Now Cry Later' rapper byl viděn ve studiu, pravděpodobně připravený Certifikovaný milenec pro fanoušky. Není však jasné, kdy bude Drake připraven uvolnit své nové LP.

Čekající hra, i když to pravděpodobně stojí za to, pokračuje.Podívejte se na nejočekávanější hip-hopová alba roku 2021