Podle Steva Stouta by Drake Going Independent vypnul hudební průmysl

Drake je nepochybně jedním z nejvlivnějších umělců na planetě. Ale má moc ochromit hudební průmysl? Podle zkušeného výkonného ředitele Steva Stouteho Drizzy ano.

V pátek (17. července) Stoute uspořádal virtuální konferenci SelectCon, na které hovořil s řadou hybatelů a shakers v zábavním průmyslu. Během rozhovoru s rapperem Russem bylo důkladně diskutováno téma vlivu Drizzyho jako nezávislého umělce. Oba muži věří, že by to drasticky změnilo fungování nahrávacích společností, kdyby se Drake osamostatnil.Myslíte si, že pokud Drake právě teď, zcela nezávislý ... pokud Drake zveřejní obrázek na „Gramu svého nového alba, odkaz v bio - posuňte odkaz v bio,„ nové album ven “- a byl zcela nezávislý, Drake vydělá 10 milionů dolarů týdně za kurva 60 týdnů, Russ, který nedávno získal jeho nezávislost na Columbia Records, se domníval, podle Odrůda .kniha Ryan Roy 59

Stoute souhlasil. Řekl jsem to předtím, Drake se chystá vyjít v příštích šesti měsících, “podělil se hip-hopový magnát. „Drake se chystá získat největší tašku v historii hudebního průmyslu. A i B nechtějí, aby se to stalo. Protože v den, kdy se to stane, by také mohli firmu zavřít.

Dodal, že pokud se Drake osamostatní, hudební průmysl skončil. Pokud Drake osamostatní, hudební podnikání je hotovo.Ať už jde o indie nebo major, je už roky mezi umělci horkým tématem. V poslední době je Chance The Rapper zářným příkladem umělce, který zaznamenal velký úspěch, přestože odmítl podepsat velkou smlouvu s vydavatelstvím.

Po letech, kdy pracoval jako manažer v hudebním průmyslu, společnost Stoute nedávno založila nový program s názvem UnitedMasters, který se snaží dát umělcům 100 procent jejich licenčních poplatků.

Drake nedávno odhodil dvě kola s DJ Khaledem . Má v plánu vydal své nové album letos v létě .Podívejte se na dosud nejlepší hip-hopové projekty roku 2020