Fanoušci Drake věří, že svého Syna pojmenoval podle Božího plánu

Drakeovo páté studiové album Štír bez námahy způsobil na sociálních médiích rozruch, zlomil záznamy o streamování a v poslední době vedl k přívalu fanouškovských teorií ohledně jeho textů - včetně té, kterou Drake vklouzl do jména svého syna do „Božího plánu“.

Album s dvojitým diskem, které vyšlo v pátek (29. června), se skládá z pochmurných melodických melodií i klubových bangerů, jako je hlavní singl „God's Plan“. Podle fanouškovské teorie však frontman OVO možná naznačil, že je novým otcem produkce Murda Beatz.Dotyčná lyrika je možná jednou z Aubreyho nejvíce Drakeových linek vůbec a zdaleka nejvíce citovatelnou na Instagramu. Vychází to asi v polovině písně, ve druhém verši, když hrdě prohlásí: „Miluji jen svou postel a svou matku, omlouvám se.“ Pro tradičního posluchače by to vypadalo, jako by Drizzy jednoduše konstatoval všeobecnou známost: je to maminčin chlapec a jako většina z nás si užívá svého spánku.Nechte to však na Twitteru, abyste získali podezření, že Drake ve skutečnosti zpíval prostřední jméno svého syna „Mahbed“, a nikoli předpokládanou „mou postel“. Když vezmeme v úvahu emoční daň z videa, tato teorie fanoušků by mohla být kupodivu senzitivní a jen další příklad Drizzyho obratných dvojitých hráčů ve hře.

Pro ty, kteří touží slyšet Drakeovy myšlenky na údajné `` skrývání dítěte``, přeskočte na stopu čtyři, nazvanou Emotionless, na Štír a slyšet ho vykládat řádky jako: Podívejte se, jak žijeme / Neskrýval jsem své dítě před světem, skryl jsem svět před svým dítětem.Níže se podívejte na teorii fanoušků o Drakově synovi.

47 hip-hopových umělců, kteří v roce 2018 získali zlato