Drake Drops 600 000 $ na dvou řetězcích Tupac Shakur: Zpráva

Drake má svůj vlastní způsob, jak projevovat lásku umělcům, které obdivuje, a naposledy ocenil zesnulého Tupaca Shakura.

Podle zprávy od TMZ ve čtvrtek (30. července) Drizzy nedávno propadl 600 000 $ na dva 70karátové řetězové řetězy Tupac Jesus. Dva náhrdelníky, které navrhl klenotník celebrit Jason z Beverly Hills, jsou vybaveny Pacem, který má na jednom přívěsku červený šátek a na druhém modrý šátek. Kus s Tupacem navlečeným v červeném šátku je zdoben žlutými diamanty, zatímco druhý je třepotán bílými diamanty. Na obou stranách řetězu jsou na levé straně Pacovy tváře také diamanty, které zjevně představují slzy. Každý kus běžel Kačer 300 000 $ za kus a obsahuje půl kilogramu zlata, což je asi 1 libra.Rodák z Toronta předvedl svůj nový led na svém Instagram Story ve středu večer (29. července). 'Vždycky jsem chtěl dvojčata Ježíše, děkuji vám @jasonofbeverlyhills,' napsal Drake v příspěvku. Jason reagoval na rappera prostřednictvím IG, sdílel video ze dvou kusů Tupaca spolu s titulkem, který řekl: „Děkuji @champagnepapi za důvěru v tento projekt. & # x1F64F; & # x1F3FC; & # x1F64F; & # x1F3FC; Neuvěřitelná pocta pomoci vzdát hold legendě Tupac Shakur. 'champagnepapi přes Instagram

Jason z Beverly Hills a jeho tým strávili dokončováním šperků asi pět týdnů. Zřejmě, Kačer přišel k Jasonovi s jeho nápadem a klenotník oživil jeho vizi.V minulosti 6 Bože ocenil zpěváky Sade a Aaliyah tetováním portrétů jejich tváří na jeho těle. Drizzy má také tetování jeho mentora Lila Waynea a legendární rockové skupiny The Beatles, vzdávající hold jejich albu z roku 1969, Abbey Road .

Podívejte se na video z Kačer Nové náhrdelníky níže.

Podívejte se na 20 Times Rapper Reminded You Who's Really Running Things