Drake Cheers na bývalé Flame Sereně Williamsové ve Wimbledonu 2018

Drakeova historie se ženami - v tu dobu velmi známými - je dobře zdokumentována. Není tedy žádným překvapením, že byl spatřen na mistrovství ve Wimbledonu, když v jeho zápasech dominovala jeho stará plamenná tenisová elektrárna Serena Williamsová.

V osmý den tenisového mistrovství ve Wimbledonu v Londýně (10. července) byl spatřen Drake, který povzbuzoval svou bývalou milenku, když hrála proti Camile Giorgi během čtvrtfinále. Podle TMZ , spitter „Behind Barz“ se usmívala a pila, když odcházela s vítězstvím.Drake a Serena zdánlivě potvrdili svůj vztah poté, co byli v roce 2015 spatřeni, jak se spolu navzájem dohodli. V jednu chvíli se říkalo, že jsou zasnoubeni, což rychle rozptýlili. Drizzy také zmínila světově proslulého sportovce na „Nejhorším chování v roce 2013“ a má za to, že napsal „Nothings Into Somethings“ Více života , také o ní.

I když nikdy nebylo přesně odhaleno, proč se tyto dvě cesty rozdělily, je skvělé vidět podporu, kterou jeden pro druhého stále mají. Williamsová se zasnoubila s Alexisem Ohanianem v prosinci 2016 a následující rok přivítala své první dítě, Alexis Olympia Ohanian Jr. Drake, který byl loni otcem dnes již slavného dítěte, prozradil vše na svém rekordním pátém studiovém albu, Štír, poté, co Pusha-T řekla světu o dítěti v „Příběhu Adidona“.

Je dobré vidět Drake a Serenu za dobrých podmínek. Jeďte do TMZ a podívejte se na obrázky, na kterých jí Drake fandí.Podívejte se na fotografie různých pohledů Drakea za ta léta