Drake, A $ AP Rocky a další se objeví ve videu The Weeknd's New Reminder Video

The Weeknd dnes (16. února) oslavuje své 27. narozeniny ve velkém stylu vydáním svého hvězdně posázeného nového videoklipu pro „Reminder“, což je výjimečná skladba z jeho Starboy album.

Ohromující, čtyřminutové vizuální prvky, které pocházejí z největších hip-hopových her, včetně A $ AP Rocky, Drake, Travis Scott, French Montana, YG, Bryson Tiller a Metro Boomin. Rodáci z Kanady Nav, Belly a CashXO se také objevují v klipu režiséra Kid-Studio, který si můžete prohlédnout níže.„Reminder“ je pravděpodobně lyricky nejlepší skladbou The Weeknd Starboy . 'Právě jsem získal nové ocenění za dětskou show / Talking' a obličej otupující pytel rány, 'huláka.' 'Mám ráda, zatraceně, děvko, nejsem Teen Choice / Zatraceně, děvko, nejsem bělící chlapec / hra Whip, ale pochopím nigga / Mám Hannibala, Ticho Lamba.'Abel žije život. Nelze popřít, že The Weeknd je v tuto chvíli superhvězdou bonafide. Video mluví samo za sebe: v různých bodech je duchem na červeném Lamborghini (samozřejmě se otevírají sebevražedné dveře) po boku Pretty Flacko, objevuje se v postýlce s Drizzy a několika skvělými dámami a naskakuje na soukromé letadlo s francouzštinou a La Flame. Hořící nápis Hollywood je také příjemným dotekem.

Pokud jste to zmeškali, nezapomeňte si poslechnout novou spolupráci The Weeknd s XO signee Nav pro „Some Way“. Podívejte se také na jeho vystoupení na cenách Grammy 2017 s Daft Punk pro film „I Feel It Coming“.133 rapperů spuštěných nahrávacích štítků z minulosti i současnosti