Drake 2021 Typ Beats

Když Drake upustil Scary Hours 2 balíček písní počátkem tohoto měsíce vypustil tři ohřívače, aby uklidnil fanoušky, zatímco čekají na jeho Certifikovaný milenec album . „Co bude dál?“ Lil Baby-Assisted 'Wants and Needs' a 'Lemon Pepper Freestyle' představující Rick Ross každý zahrnuje rytmy šité na míru Drizzy. Při hledání „beatů typu Drake 2021“ na internetu se jedná o druh hudební chuti, kterou se aspirující producenti snaží napodobit.

Supah Mario a Maneesh děkují za prostorové vibrace ve stylu Playboi Carti hry „What Next“, Cardo, Dez Wright a Noe '40' Shebib vytvořte zlověstnou, klepající energii pro „Wants and Needs“ a Boi-1da a AP vytvářejí hlasový vzorek Quadron, který slyšíte na „Lemon Pepper Freestyle“.Předtím, než 34letý rapper z Toronta dokonce napíchne text na kteroukoli ze svých skladeb, je celkem snadné určit produkci, která mu byla v dnešní době vyhrazena. I když v roce 2021 neexistuje žádný konkrétní vzorec pro Drakeův rytmus, protože klouže po různých zvucích, pokud víte, víte. Jeho go-to producent je Noe '40' Shebib , který je s Drakeem od roku 2009 Tak daleko dní, ale pracoval se všemi, od chválených veteránů hip-hopové produkce až po virální čaroděje. Boi-1da, Cubeatz, OZ, Frank Dukes, T-Minus, Southside, Vinylz, WondaGurl, Just Blaze, Cardo, Metro Boomin, Tay Keith, Pi & erre Bourne, Murda Beatz, Timbaland, Nineteen85 a další.Multiplatinově prodávaný umělec oceněný cenou Grammy může dělat cokoli: od vydávání prudkých rýmů přes lo-fi zvuky pod vodou, piercingových bubnů, vzkvétajícího odrazu, 1990 R&B samplů, newyorského boom-bapu, pomalejší Houstonské energie, vibrací duší, chrastění ahoj klobouky, drážky na pasti a další. Je daleko od toho, aby plival na standardní rytmy z dvacátých let minulého století, které byly uvedeny v jeho debutovém mixu z roku 2006 Prostor pro zlepšení , prosperující na atmosférických zvukových scénach dneška.

Drake je jedním z nejoblíbenějších kluků, pokud jde o beaty a skladby, řekl producent T-Minus Valící se kámen v roce 2018 . Mezi jeho produkční úspěchy patří například „The Motto“, „HYFR“, „Make Me Proud“ a 14. března.Někdy klesá - jeho LP z roku 2011 Opatruj se zahrnoval 12 různých producentů - a jindy jde vysoko - 2016 Pohledy a 2018 Štír měl každý více než 30 - pokud jde o beatmakery, které Drake poklepává na hudbu, kterou vytváří.

Výjimečnou produkci lze slyšet v mnoha vydáních Drizzy, ale některé z hvězdných rytmů zahrnují klavír a bicí 'Nejlepší co jsem kdy měl,' produkoval Boi-1da a představil se v roce 2009 Tak daleko ; prudce rostoucí instrumentální skladba skupiny „Fancy“, kterou představili Swizz Beatz a T.I. Poděkuj mi později ; plynulý R & B flex „Marvin's Room“, produkovaný 40 a představený v roce 2011 Opatruj se ; vokální ukázky Ellie Goulding a Wu-Tang Clan na 'Pound Cake / Paris Morton Music 2' představující Jay-Z, produkované Boi-1da a Jordan Evans, představené v roce 2013 Nic nebylo stejné; vibrace ostrova 'Koukni na to,' produkovali Boi-1da, Supa Dups, Allen Ritter a Di Genius a vystupovali v roce 2016 Pohledy ; a příchuť Memphis 'Nonstop', produkovaná Tay Keith, No I.D. a katastr Noel a představen v roce 2018 Štír .

Na oslavu špičkových kvalitních beatů, které rapuje, a ctižádostivých producentů, kteří se jednoho dne snaží vytvořit banger pro základnu Billboard Hot 100, si poslechněte některé rytmy typu Drake níže.Podívejte se na každý hodnocený projekt Drake

datum vydání nového alba rae sremmurd