Chronické album Dr. Dre přichází ke všem streamovacím službám 20. 4.

Dr. Dre The Chronický album si razí cestu na všechny streamovací platformy.

Ve čtvrtek (9. dubna) společnost Entertainment One oznámila debutové studiové album Dre, Chronická , bude k dispozici ve všech streamovacích službách, jako je Spotify, Tidal a Apple Music, 4./20., slavnostní den pro kuřáky marihuany.Chris Taylor, globální prezident Entertainment One, Music & Live, ve svém vydání uvedl, že dostupnost alba, zejména 20. 4., dá fanouškům další důvod k oslavě státního svátku.„Práce s katalogem Death Row je jako práce s legendárními nahrávkami Elvise, Chucka Berryho a Beatles,“ pokračuje prohlášení. 'Tyto historické artefakty by měli slyšet všichni milovníci hudby a jsme tak šťastní, že Dr. Dre otevřel tyto dveře, takže každý může zažít brilantnost tohoto klíčového díla.'

Chronická byl oficiálně vydán 15. prosince 1992 prostřednictvím Death Row Records. 28leté album obsahuje vystoupení Snoop Dogga, Daz Dillingera, Kurupta, Nate Dogga, Warrena G, Lady of Rage, D.O.C, RBX a dalších.Klasické album je také jednou z 25 nahrávek uvedených do Library of Congress. Národní záznamový registr minulý měsíc.

V lednu byl Dr. Dre poctěn křídlem producentů a inženýrů Recording Academy za jeho průkopnickou kariéru jako producent, inženýr, umělec nahrávky a hudební manažer. Oslava se konala během Grammy Weekend v Los Angeles.

Dreovo nejnovější album, Compton , byla vydána v roce 2015. Záznam byl pokračováním Chronická . Také upustil od svého alba, 2001 , zpět v roce 1999.Po celá léta se hovoří o dlouho očekávaném producentovi Detox album, ale není jisté, zda se projekt dočká uskutečnění.

Poslechněte si Dr. Dre's Chronická album na Spotify níže.

Podívejte se na 17 z nejlepších alb kompilace rapových nahrávacích společností