Don Q Freestyle: Rapper se potýká s Ambitionz Az a Ridah Beatem od Tupaca Shakura

Čerstvě po upuštění od své nové kapoty A Boogie Wit Da Hoodie a singlu „Yeah Yeah“ s asistencí 50 Centů se Don Q v pátek (10. srpna) zastavil u LA Leakers od Power 106, aby si vyplivl freestyle.

Newyorský rapper byl nejprve pověřen rýmováním nad klasikou Tupaca Shakura „Ambitionz Az a Ridah“ a dal křik XXL s jeho mřížemi. 'Dostal XXL časopis a jeho cílem je od prvního do 10. slotu / Tohle play-off, nigga, já nikdy nemůžu sedět / Podívejme se, jaký cíl si vyberu, “zaklepal.Později ve freestylu dostal Don Q rytmus „Exotic“, který produkoval Tay Keith, aby rapoval a nezklamal. 'Jelikož jsme na téma toho, kdo to skutečně provozuje / Mluvíme o číslech a kdo to opravdu udělal / Jídlo v džungli, pak vycházím lovit' / Udeř mě svazkem a točíme na cibuli, 'plivl Don Q.'„Pussy nigga, měl bych tě přimět, aby ses uklonil a vyleštil mé plíživé / Podívej se na niggas tryna & apos; kopírovat tvůj styl, ne tak jedinečný / sundal jsem si tričko přímo před publikem / červená nebo modrá pilulka jako Morpheus, “pokračoval v rapu.

Další pro Don Q se rým připravuje na vydání svého Don Season 2 mixtape, který bude sloužit jako pokračování roku 2016 Don sezóny . Chystá se 31. srpna, nadcházející projekt bude následovat Don Talk. Poslední projekt Q zahrnuje hostující vystoupení od Pusha-T, Tee Grizzley a Desiigner.Níže sledujte plný freestyle Don Q.

63 hip-hopových umělců, kteří v roce 2018 získali zlato