Kočka Doja přiznává, že lhala, když řekla, že zveřejní svá prsa, pokud to řekne, takže se dostala na číslo 1

Zatímco někteří fanoušci se radují, že si Doja Cat zajistila svůj první hit číslo jedna na Billboard Hot 100, jiní jsou zklamáni rapperem, který nedodržuje slib, který dala svým fanouškům minulý týden.

Po svém vítězství v žebříčku v pondělí (11. května) informovala Doja Cat fanoušky, že i když řekla, že odhalí své prsa, pokud by remix její nahrávky „Say So“ představující Nicki Minaj šel číslo 1, žádná peep show by se dnes ani nikdy neobjevila . Když hovořila o milníku ve své kariéře, rapper „Juicy“ fanouškům na Instagramu řekl, že to nemyslí vážně.„Jsem s tím ošklivý, jsem s tím zvlášť ošklivý, se stranou podvodného podvodu. Právě jsem na pirátských sračkách, chlape, “začala. „Jsem kurva bezohledný. Pokud řeknu, že ukážu prsa, prostě vím, nebudu ukazovat prsa. A jsem v pořádku, když si od nynějška myslíte, že při pokusu použít ten trik, který jsem nevyhrál, ale pokud ano, prostě vězte, že to nemyslím vážně. Je to lež. Víš, co uděláš. 'Rozhodnutí Doja pustit fanoušky do srandy přijde poté, co spolu s Nicki porazila remix Savage od Megan Thee Stallion s Beyonce za první místo v žebříčku Billboard Hot 100 dříve.

Konverzace kolem Dojiných prsou pramení z tweetu, který rozeslala minulý týden a který řekl: „Pokud to řekneš hity č. 1, ukážu ti kluci moje prsa opravdu tvrdě.“ Okamžiky poté, co zprávy o jejím počinu začaly kolovat po internetu, mnoho fanoušků odpovědělo s velkou nadějí, že Doja dotáhne to, co řekla ve tweetu.skutečné telefonní číslo

Ačkoli se zdá, že někteří fanoušci rapperů byli zklamáni, gratuluji Doja Cat a Nicki Minaj k jejich úspěchu.

Podívejte se na 20 z největších prodejních alb hip-hopu pro první týden za ta léta