DMX trpí předávkováním drogami, je v „vážném stavu“ - zpráva

AKTUALIZACE (3. dubna):

Po zprávách, že děti DMX letěly po jeho boku v newyorské nemocnici, vydala rodina rappera 3. dubna prohlášení.kdy vyjde věčný atake

„Včera v noci hrabě„ DMX “ Simmons byl převezen do nemocnice poté, co se zhroutil doma, “uvádí se v prohlášení. „V tuto chvíli zůstává na JIP v kritickém stavu. Earl byl celý život válečníkem. Tato situace představuje další cestu, kterou musí ovládnout. Rodina Simmonsových oceňuje ohromné ​​vylití srdečné lásky, povzbuzení, podpory a modlitby za hraběte. Earl je někdo, jehož život a hudba byly zdrojem inspirace a síly pro tolik lidí po celém světě. Je uklidňující vidět, jak mu jeho fanoušci v době nouze vracejí stejnou vášeň a energii. “ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:

DMXje údajně ve „vážném stavu“ po nedávném předávkování drogami.V sobotu (3. dubna), TMZ uvedl, že legendární rapper Yonkers, N.Y., je v nemocnici se strašnou prognózou po předávkování a infarktu u něj doma včera (2. dubna) kolem 23:00. Údajně je v nemocnici White Plains v New Yorku léčen na JIP. Zdroje tvrdí, že rapper může být „mozek mrtvý“ nebo ve „vegetativním stavu“.

Hip-hopová komunita vysílá na sociální média přání pro X, včetně umělců jako Rick Ross, T.I., Joell Ortiz a dalších.

raději si oblékněte latex, protože ty texty pozdního textu nechcete

XXL požádal gramofonovou společnost DMX o komentář k situaci.X, rodený hrabě Simmons, neslavně bojoval s užíváním drog po celý svůj dospělý život a otevřeně o tom hovořil ve své hudbě od začátku své kariéry. Chválený rapový veterán si v posledních letech zdánlivě vedl lépe a ještě více se spojil se svými duchovními kořeny. Před pandemií byl na semi-pravidelném turné.

Po ročním vězení za obvinění z daňových úniků v roce 2018 podepsal X v září 2019 novou smlouvu s Def Jam a znovu se sešel se značkou, se kterou původně podepsal svou první významnou smlouvu v roce 1998. Následující měsíc V říjnu 2019 vstoupil 50letý rapper do programu drogové rehabilitace. Loni v srpnu on odhalil, že pracuje na svém prvním albu po letech s pomocí častého spolupracovníka Swizz Beatz. LP by bylo jeho prvním albem od roku 2015 Vykoupení bestie .

Podívejte se na rappery, které jsme ztratili v roce 2020