DMX říká, že jde do bitvy Jay-Z Hit for Hit

Swizz Beatz a Timbaland převzali otěže při ovládnutí některých hip-hopových bitev, které se odehrály na Instagram Live během karantény koronavirů. V poslední době společnost DMX odhalila, proti komu by se chtěl postavit v soutěži hit pro hit.

Během rozhovoru s N.O.R.E. a DJ Efn z Pijte Champs podcast ve středu (6. května) byl X dotázán, s kým by chtěl soutěžit, a řekl Jay-Z. Poté, co jednoduše odpověděl „Jayovi“, N.O.R.E. následoval objasnění, na což DMX odpověděl: „Jo, koho si myslíš? Kdo si myslíš, nigga? 'Ačkoliv je X v bitvě připraveno zasáhnout proti Hovovi, dva newyorští rappeři nebyli vždy za nejlepších podmínek. I přes DMX Hov a Ja Rule jsou vládci Def Jamu v 90. letech, tvoří trio Murder Inc. a zdobí přední a zadní obálka čísla z června 1999 XXL se věci nakonec mezi X a Jayem zhoršily. V roce 2010 rapper Ruff Ryders zavolal Hov během freestylového X na výstavě v Arizoně.Prach se však nakonec usadil. V roce 2016 řekl X během rozhovoru Snídaňový klub že byl otevřený pohřbít sekeru s Jay-Z. 'Samozřejmě, že by se to mohlo stát,' řekl tehdy rodák z Yonkers, NY. „Stejně silný jako já jsem, když chodím kolem s hněvem, to tě unavuje. Nemám čas se na nikoho naštvat, chlape. Pokud však právě tady, právě teď, není situace, víte. Dokonce ani tehdy o tom není spousta mluvení. Cokoli uděláme, pojďme na to a překonejme to. Ale vydržet ... Jsem na něj kvůli tomu naštvaný ... Nosí tě to a mám příliš mnoho dalších sraček, na které bych se mohl soustředit. “

O několik měsíců později se DMX, Jay-Z a Ja Rule sešli v zákulisí na závěrečné zastávce Beyoncé ve Formation World Tour v New Jersey s DJ Khaledem, který byl jejím otvírákem.DMX proti Jay-Z v bitvě u Verzuz je něco, za čím si milovníci rapu určitě přijdou.

Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových alb od roku 2000