DMX's X Gon ‘Give it To Ya Používá se v nové reklamě KFC

Díky shledání show Ruffa Rydera, následnému odhalení shledání turné Ruffa Rydera a některým široce propagovaným problémům s drogami se DMX znovu dostalo do povědomí veřejnosti. K tomuto oživení semi-X přidává zbrusu nová reklama KFC, která jako soundtrack využívá jednu z nejlepších skladeb rappera. Podívejte se níže.

S X nadčasovým a úžasně hymnickým 'X Gon' Give It To Ya, nová reklama KFC vidí malou skupinu kuřat, jak si navzájem vyměňují polohrozivé pohledy, zatímco se občas pohybují v rytmu dráhy. Reklama končí přiblížením fotoaparátu na tvář jednoho kuřete a končí slovy: „Celé kuře a nic jiného než celé kuře.“Reklama byla zveřejněna na stránce YouTube KFC ve Velké Británii a Irsku na YouTube, takže není jasné, jak často se bude reklama v USA přehrávat - pokud vůbec. Stále je to na internetu, aby si to užil celý svět, a X by pravděpodobně mohl použít nějaké extra příjmy vzhledem k některým daňovým problémům, které měl v poslední době.Minulý týden bylo oznámeno, že společnost X byla zasažena poplatky za daňové úniky ve výši 1,7 milionu dolarů poté, co více než deset let zjevně obcházela daňový systém. Podle zprávy X držel své skutečné výdělky z IRS pomocí různých náhradních bankovních účtů, včetně v té době jeho manažerů.

jo montano, zapomněli jste výstřel

V roce 2013 X tvrdil, že vydělal pouze 10 000 $, když ve skutečnosti přinesl domů celkem 250 000 $. X hrozí až 44 let vězení, pokud bude usvědčen ze všech 14 obvinění z daňových úniků.S ohledem na to je dobré, že se jeho píseň používá v reklamě na tak obrovskou franšízu. Ti právní cítí, že budou statní.

Níže se podívejte na nejnovější reklamu společnosti KFC.

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2017 dosáhla 20 letseznam alb, která se stala diamantem