DMX vydává oficiální obálku sobů Rudolpha červeného

Prázdninová sezóna je na nás, a zatímco do Vánoc zbývá ještě necelý měsíc, DMX a Spotify zajišťují, abychom se do ducha dostali co nejrychleji. Streamovací služba odhaluje „Prázdniny“ vydání jejich seznamu skladeb Spotify Singles, který obsahuje oficiální obálku veteránského rappera zpívajícího „Rudolph the Red Nosed Reindeer“.

Pokud si vzpomenete, Yonkers MC se stal virálním již v roce 2012 poté, co při návštěvě rozhlasové stanice Power 105 udělal improvizovanou verzi vánoční koledy. X dokázal, že během svého ztvárnění dokonce znal všechna jména sobů, kteří táhli Santovy sáně . Nyní Spotify rekrutuje DMX, aby mu vrátil prázdninové potěšení tím, že nahraje oficiální verzi, která je podpořena skákacím nástrojem, který obsahuje rolničky, klavír a některé bicí, které posluchače uvedou do prázdninového ducha.Samozřejmě, žádná DMX skladba by nebyla úplná bez jeho podpisových ad-libs, které jsou uvedeny mezi jeho syrovými vokály.Přestože X není jediný, kdo pokryl „Rudolph the Red Nosed Reindeer“, je jediným rapperem, který se připojil k Demi Lovato, Sam Smithovi, Kelly Clarksonové, Fifth Harmony a dalším pro sváteční seriály Spotify.

Poslechněte si níže oficiální obálku DMX „Rudolph the Red Nosed Reindeer“.Zobrazit nová hudební vydání pro listopad 2017

dole v obsazení dm videa